Jesteś tutaj:-, e-Handel, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Telefony-Każde „teraz” ma znaczenie w miłości – startuje walentynkowa odsłona kampanii T-Mobile

Każde „teraz” ma znaczenie w miłości – startuje walentynkowa odsłona kampanii T-Mobile

Piosenka napisana dla najbliższej osoby, prosty gest czułości podczas wideorozmowy, czy rocznica pozwalająca celebrować lata szczęśliwej relacji – każde „teraz” ma znaczenie, gdy możemy dzielić tę chwilę z kimś, kogo naprawdę kochamy.

 

W T-Mobile chcemy tworzyć rozwiązania, które wspierają naszych klientów w budowaniu bliskości i czerpaniu radości bez ograniczeń. Dlatego ruszamy z nową, walentynkową odsłoną kampanii „Teraz ma znacznie”, promującą także jedyną na rynku ofertę z prawdziwym internetem bez ograniczeń.

 

Dodatkowo przygotowano również spot produktowy, promujący wyjątkową ofertę na urządzenia marki OPPO. Od teraz decydując się

na telefon OPPO Reno 6, drugi taki sam telefon lub OPPO Reno 5 Lite klient kupi za 50% taniej.

Nie zawsze możemy być blisko siebie, by wspólnie dzielić się emocjami i każdą chwilą, jednak dzięki technologii wciąż jesteśmy w stanie budować więź z osobami, które są dla nas najważniejsze. I choć połączenie wideo czy rozmowa telefoniczna nie zastąpią prawdziwej bliskości, umożliwiają swobodny kontakt, wspólne przeżywanie niezwykłych momentów i okazanie uczuć kiedy tylko chcemy, bez ograniczeń. Właśnie tak postrzegamy rolę rozwiązań technologicznych w T-Mobile, dlatego w najnowszej, walentynkowej odsłonie kampanii „Teraz ma znaczenie” chcemy zachęcić naszych klientów, by korzystając z dostępnych możliwości i narzędzi – pomimo wielu restrykcji, z którymi żyjemy na co dzień – przeżywali jak najwięcej wspólnych chwil z ukochaną czy ukochanym.

 

 

Pozostań jak najbliżej

Kampania reklamowa promuje ofertę abonamentów z nielimitowanymi usługami telekomunikacyjnymi – również w wersji 5G. Dzięki nim pozostawanie w kontakcie z bliskimi staje się dużo łatwiejsze.

 

kazde teraz ma znaczenie w milosci   startuje walentynkowa odslona kampanii t mobile

 

Dodatkowo, by podbić walentynkowe emocje i dzielić się ważnymi dla nas momentami z bliskimi, korzystając przy tym z najlepszej technologii 5G, od 1 do 14 lutego (lub do wyczerpania zapasów) przygotowano w taryfach wyjątkową ofertę na urządzenia marki OPPO. Wybierając smartfon OPPO Reno6, drugi telefon tej marki otrzymujemy 50% taniej.

I tak decydując się na zestaw w taryfie L bez ograniczeń klient otrzymuje dodatkowe 300 zł zniżki taryfowej na pierwszy telefon, a do tego:

  • Przy wyborze OPPO Reno6 za drugi telefon OPPO Reno6 zapłacimy 1249 zł zamiast 2499 zł
  • Przy wyborze OPPO Reno6 za drugi telefon OPPO Reno5 Lite zapłacimy 699 zł zamiast 1399 zł

 

 

 

Więcej na temat nowych planów taryfowych można znaleźć na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/oferta-nielimitowana.

Autor |2022-02-02T10:36:09+01:002 lutego 2022 10:00|Kategorie: Android, e-Handel, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Telefony|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.