Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy-Black Week dla klientów T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę

Black Week dla klientów T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę

Black Week w T‑Mobile trwa… Z okazji Black Friday, operator ma gigantyczny bonus dla użytkowników taryfy GO! w T‑Mobile na kartę oraz oferty Dniówka w Heyah na kartę – podwaja gigabajty za doładowanie konta od 26 do 29 listopada. Dzięki temu klienci T‑Mobile na kartę mogą liczyć na pakiet nawet 100 GB, a klienci Heyah na kartę – aż 200 GB.

Dodatkowych gigabajtów nigdy za wiele. W końcu sezon jesienno-zimowy to zarazem sezon na seriale, filmy, a w najbliższym czasie także na przeszukiwanie zasobów internetu pod kątem zakupów świątecznych. Dlatego w ramach trwającego Black Week w T‑Mobile przygotowano dla klientów na karę specjalną ofertę, w której podwajamy gigabajty za doładowanie. Zasada jest prosta, im większa będzie kwota doładowania, tym większy otrzymają prezent.

 

zlap bonusowe gb w heyah i t mobile na karte i

 

Nawet 100 GB w T‑Mobile na kartę

Osoby, które w ramach oferty GO! w T‑Mobile między 26 a 29 listopada zrealizują doładowanie poprzez aplikację „Mój T‑Mobile”, otrzymają dodatkową, taką samą porcję GB w prezencie. I tak – klienci, którzy zasilą konto kwotą 5 zł, będą mogli liczyć na bonusowe 4 GB obowiązujące 7 dni. Z kolei ci, którzy zdecydują się na doładowanie w cenie 10 zł, dostaną w prezencie 10 GB ważne przez 14 dni, a dla kwoty 30 zł będzie to już 30 GB na 30 dni. Natomiast w przypadku doładowania w wysokości 100-150 zł użytkownicy taryfy GO! dostaną dodatkowe 100 GB, które będą mogli wykorzystać w ciągu 100 dni. Szczegółowe informacje dotyczące kwot doładowania, prezentów oraz czasu ważności można znaleźć w poniższej tabeli.

 

doladowanie black week t mobile na karte

 

Zgromadź nawet 200 GB w Heyah

Z podobnego mechanizmu doładowania skorzystają klienci Heyah, zasilając konto w aplikacji „Moja Heyah”. Osoby, które w ramach tej oferty doładują numer kwotą o 5 zł, dostaną w prezencie 10 GB ważne przez 5 dni. Użytkownicy, którzy zdecydują się na doładowanie w wysokości 10-zł, zgarną bonusowe 20 GB obowiązujące przez 10 dni. Ci, którzy postawią na zasilenie rzędu 25-zł, złapią ekstra 50 GB na 25 dni. W przypadku 50 zł będzie to 100 GB na 50 dni. Zaś 100 zł oznaczać będzie bonusowe 200 GB do wykorzystania przez 100 dni, czyli łącznie 200 GB. Szczegóły oferty zamieściliśmy w poniższej tabeli.

 

zlap bonusowe gb w heyah i t mobile na karte i.jpgdoladowanie black week heyah

 

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie: t-mobile.pl i heyah.pl.Autor |2021-11-26T11:41:46+02:0026 listopada 2021 11:30|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.