Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile-Aktywuj bezpłatnie usługę „Nawigacja T-Mobile” na 60 dni

Aktywuj bezpłatnie usługę „Nawigacja T-Mobile” na 60 dni

Podczas zbliżających się listopadowych, dłuższych weekendów wiele osób podróżuje po Polsce. Odwiedzamy krewnych, znajomych, szukamy też pomysłów na krótkie wycieczki, aby nieco urozmaicić sobie jesienne dni. Kluczowe – szczególnie podczas zmiennej pogody – jest nasze bezpieczeństwo, dlatego w ramach „Happy Fridays” operator przygotował dla swoich klientów bezpłatny, 60-dniowy dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”. Prezent można aktywować przez 5 dni – od 29 października do 2 listopada.

 

aktywuj bezplatnie usluge nawigacja t mobile na 60 dni

 

Podróżuj bezpiecznie po Polsce

Aby aktywować 60-dniowy dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”, należy zalogować się w dniach od 29 października do 2 listopada do aplikacji „Mój T-Mobile” i odebrać tam pakiet promocyjny.

Klienci, którzy nie będą zainteresowani dalszym korzystaniem z usługi, mogą z niej zrezygnować w każdym momencie, wysyłając bezpłatny SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów lub „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla użytkowników na kartę i Abonentów w systemie MIX. Można tego dokonać także bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile, a klienci taryfy GO! mogą wyłączyć usługę w aplikacji „Nawigacja T-Mobile”.

Jeśli zaś dezaktywacja nie zostanie wykonana przed zakończeniem okresu promocyjnego, wówczas abonenci za 30-dniowy dostęp do usługi zapłacą 12 zł, natomiast klienci na kartę i MIX – 3 zł za 7 dni.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę, którzy nie mają włączonej usługi „NaviExpert w T – Mobile” lub „Nawigacja T-Mobile” w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy.

Autor |2021-10-28T11:53:08+02:0028 października 2021 12:00|Kategorie: Inne, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile