Jesteś tutaj:-, Apple, e-Handel, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia-Świętuj urodziny z 5G w T-Mobile – wymień za darmo swój telefon na nowy smartfon 5G

Świętuj urodziny z 5G w T-Mobile – wymień za darmo swój telefon na nowy smartfon 5G

„John Lennon podkreślał, że swój wiek warto liczyć nie w latach, a w liczbie przyjaciół. Za to my w T-Mobile lata działalności na polskim rynku chcemy liczyć w zadowolonych klientach.” Dlatego z okazji 25-lecia T-Mobile w Polsce przygotował dla swoich nowych i obecnych użytkowników wyjątkowy prezent. Klienci, którzy zostawią w salonie operatora swój telefon, otrzymają za darmo smartfon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł. Oferta „Urodziny z 5G” obowiązuje w sklepach stacjonarnych od 24 sierpnia do 16 września, czyli daty 25. urodzin T-Mobile w Polsce.

 

Kto z nas nie lubi świętować ważnych momentów w życiu? Moc życzeń, toasty, tort i… prezenty! Z okazji 25. urodzin T-Mobile w Polsce to my chcemy dawać naszym klientom jak najwięcej powodów do radości, bo to dzięki nim od 25 lat możemy rozwijać się na polskim rynku. Od ćwierćwiecza stawiamy też na nowe technologie i pamiętamy o ochronie klimatu. Właśnie dlatego w ramach specjalnej oferty „Urodziny z 5G” proponujemy klientom atrakcyjne i proekologiczne rozwiązanie. Tym, którzy zdecydują się oddać nam swój telefon i kontynuować z nami magentową podróż, przekażemy całkowicie za darmo nowy smartfon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł.

 

Jako firma technologiczna już od 25 lat wspieramy cyfryzację polskiego społeczeństwa i rozwój polskiej gospodarki. Stale inwestujemy w nowe technologie, bo to one sprawiają, że przyszłość jest na wyciągnięcie ręki. Tę przyszłość chcemy budować z naszymi klientami, dlatego działamy na wielu frontach, aby każdy z nich mógł wygodnie i jak najszybciej korzystać z sieci piątej generacji. Nie tylko rozbudowujemy sieć stacji bazowych 5G, których mamy już blisko 2500, ale będziemy również zachęcać do skorzystania z naszego urodzinowego prezentu, jakim jest wymiana telefonu na darmowy smartfon 5G – podkreślił Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

 

 

Oddaj swój smartfon i odbierz nowy model 5G

Dzięki akcji „Urodziny z 5G” użytkownicy mogą stać się właścicielami nowego smartfona z dostępem do sieci piątej generacji i przetestować najnowsze technologie na korzystnych warunkach.

W jaki sposób? Zasady są proste.

Klienci, którzy zdecydują się wymienić swój smartfon – z listy uwzględniającej około 100 modeli, m.in. Nokia 3.1, Oppo A15, Samsung Galaxy A20, Samsung Galaxy J4+, LG K22, czy Motorola Moto E6 Plus – będą mogli otrzymać od operatora bez opłat Samsung Galaxy A22 5G.

Wystarczy przyjść do wybranego salonu własnego T-Mobile lub autoryzowanego punktu sprzedaży ze swoim urządzeniem. Na miejscu konsultanci będą poddawali telefony procesowi weryfikacji wizualnej i technicznej, aby sprawdzić, czy urządzenie jest w pełni sprawne. Jeśli tak, klient będzie mógł nabyć nowego Samsunga Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł zupełnie za darmo!

Ta wyjątkowa, urodzinowa oferta skierowana jest do tych, którzy decydują się na przedłużenie korzystania z magentowych usług w taryfie M+.

Akcja potrwa od 24 sierpnia do 16 września. Szczegółowy regulamin oferty „Urodziny z 5G” jest dostępny na stronie t-mobile.pl/c/25-urodziny

 

Technologicznie i ekologicznie

To nie pierwsza inicjatywa proekologiczna w T-Mobile. W lipcu tego roku T-Mobile wystartował z akcją wymiany używanych smartfonów – zamiast chować urządzenie w szafce klienci mogą przynieść je do salonu i zyskać środki na nowy sprzęt. Dzięki temu wpływamy pozytywnie na nasze środowisko, bo T-Mobile daje tym telefonom drugie życie, a budżety użytkowników na nową elektronikę pozostają w równowadze. Zaś od listopada 2020 roku prowadzono program „Smartfon regeneracja”, w ramach którego za symboliczną złotówkę klienci mogą nabyć odnowione egzemplarze iPhone’ów.Autor |2021-08-25T10:01:53+02:0025 sierpnia 2021 10:10|Kategorie: Android, Apple, e-Handel, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.