Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, T-Mobile-Wakacyjna paczka 5 GB od T-Mobile

Wakacyjna paczka 5 GB od T-Mobile

Wakacyjna aura sprzyja weekendowym wypadom za miasto, odkrywaniu nowych miejsc i lepszemu samopoczuciu. T-Mobile daje klientom indywidualnym dodatkowy powód do radości, oferując im darmową paczkę 5 GB do wykorzystania w kraju. Bonus można odebrać od 16 do 18 lipca w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Letnie temperatury sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu – wycieczkom rowerowym, długim spacerom czy wyjazdom kempingowym. Wtedy też przydają się dodatkowe gigabajty, dzięki którym można szybko sprawdzić trasę bądź sprawdzić historię miejsca, które odwiedzamy. Dlatego w tym tygodniu w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych bezpłatną paczkę 5 GB do pobrania i wykorzystania w kraju. Wakacyjne wojaże po Polsce będą teraz jeszcze przyjemniejsze! Letnie temperatury sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu – wycieczkom rowerowym, długim spacerom czy wyjazdom kempingowym. Wtedy też przydają się dodatkowe gigabajty, dzięki którym można szybko sprawdzić trasę bądź sprawdzić historię miejsca, które odwiedzamy. Dlatego w tym tygodniu w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych bezpłatną paczkę 5 GB do pobrania i wykorzystania w kraju. Wakacyjne wojaże po Polsce będą teraz jeszcze przyjemniejsze!

 

happy fridays z 5 gb w prezencie

 

Aktywuj i ciesz się z dodatkowych GB

Bezpłatna paczka 5 GB dostępna będzie od piątku 16 lipca do niedzieli 18 lipca do końca dnia. Aktywacji można dokonać w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800. Bonus zostanie uruchomiony w ciągu 72 godzin.

Dla użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.Autor |2021-07-16T08:31:38+02:0016 lipca 2021 08:30|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, T-Mobile|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.