Jesteś tutaj:-, e-Handel, Finanse, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Xiaomi-MEGA TYDZIEŃ w T-Mobile – wybierz swój smartfon Xiaomi i zgarnij opaskę Mi Smart Band 5

MEGA TYDZIEŃ w T-Mobile – wybierz swój smartfon Xiaomi i zgarnij opaskę Mi Smart Band 5

T-Mobile startuje z kolejną odsłoną MEGA TYGODNIA – comiesięcznej akcji, w ramach której klienci indywidualni mogą liczyć na atrakcyjne promocje na sprzęt i nie tylko. Tym razem okazję do skorzystania z bonusów będą mieć nabywcy Xiaomi. Do każdego smartfona tej marki operator dołączy bowiem opaskę sportową Mi Smart Band 5 w prezencie.

Razem z drugą odsłoną akcji MEGA TYDZIEŃ T-Mobile przyspiesza tempa. Na wyższe prędkości mogą także wejść klienci, którzy wymienią swoje telefony np. na urządzenia marki Xiaomi. Do 22 lipca włącznie mogą to zrobić na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach, decydując się na dowolny model Xiaomi z oferty. Wówczas otrzymają bezpłatnie znaną z funkcjonalności opaskę sportową Xiaomi Mi Smart Band 5.

Druga odsłona akcji, podobnie jak poprzednia z OPPO, będzie dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży, czyli zarówno w salonach stacjonarnych, jak i online. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, korzystających z ofert abonamentowych, MIX albo na kartę. Co ważne, mogą oni zdecydować się na telefon w dowolnym momencie – przy podpisywaniu nowej umowy lub aneksu do tej obecnie obowiązującej. Urządzenia można nabyć również bez podpisywania umowy, płacąc jednorazowo lub w ratach 0%.

 

Nowoczesne urządzenia w najlepszej sieci

Promocja z opaską sportową w prezencie obejmuje wszystkie modele Xiaomi dostępne w ofercie. Klienci coraz chętniej wybierają jednak urządzenia 5G, pozwalające na wykorzystanie do maksimum możliwości łączności mobilnej. W czerwcu do oferty T-Mobile trafiły więc 3 kolejne smartfony Xiaomi obsługujące sieć piątej generacji. Prócz Redmi Note 10 5G są to Xiaomi Mi 11i 5G oraz Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Osoby, które zdecydują się na zakup nowego urządzenia w ramach promocji, mogą zatem wybierać z coraz szerszej gamy smartfonów obsługujących nowoczesną technologię. Sukcesywnie rozrasta się ponadto nasza infrastruktura 5G, stanowiąc obecnie największa taką sieć w Polsce. W ciągu tygodnia liczba stacji bazowych obsługujących rozwiązanie rośnie o 120.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji MEGA TYDZIEŃ można znaleźć na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/mega-tydzien.Autor |2021-07-14T12:26:39+02:0014 lipca 2021 12:26|Kategorie: Android, e-Handel, Finanse, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Xiaomi|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.