Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy-Odbierz świąteczne 20 gigabajtów w Heyah na kartę

Odbierz świąteczne 20 gigabajtów w Heyah na kartę

W T‑Mobile sezon na świąteczne prezenty już oficjalnie otwarty. A skoro o prezentach mowa to T-Mobile przygotował coś naprawdę giga dla każdego klienta Heyah na kartę – bezpłatną paczkę aż 20 GB! Aby ją odebrać wystarczy doładować konto dowolną kwotą w aplikacji Moja Heyah od 3 do 31 grudnia.

„Świąteczna atmosfera udzieliła się również i nam. Grudzień to czas, w którym chętnie słuchamy znanych, zimowych przebojów muzycznych czy umilamy sobie wieczory popularnymi filmami. Chcemy, aby klientom Heyah na kartę nie zabrakło gigabajtów na to, co w tym magicznym czasie wprawia ich w dobry nastrój, dlatego w grudniu przy doładowaniu konta w aplikacji Moja Heyah dowolną kwotą od 5 zł, otrzymają oni od nas jednorazowo bezpłatną paczkę aż 20 GB.”

 

odbierz swiateczne 20 gigabajtow w heyah na karte

 

Co więcej, świąteczna promocja łączy się z akcją „Gigabajty od Heyah” (tabelka poniżej), dzięki czemu klienci mogą otrzymać od nas dodatkowo naprawdę bardzo dużo gigabajtów. Tak więc w te święta na pewno nie będą musieli się ograniczać.

 

odbierz swiateczne 20 gigabajtow w heyah na karte tabelka i

 

Aby klienci mogli cieszyć się jak najdłużej paczką internetu, operator przedłuża ważność pakietów. Osoby, które doładują konto kwotą do 34,99 zł, na wykorzystanie gigabajtów będą miały 30 dni. Dla pozostałych klientów będą to terminy zgodne z kwotą doładowania i poniższą tabelką.

 

odbierz swiateczne 20 gigabajtow w heyah na karte tabelka iiAutor |2020-12-03T01:27:13+02:003 grudnia 2020 09:30|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.