Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, T-Mobile, Taryfy-Nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie dla klientów T-Mobile

Nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie dla klientów T-Mobile

Nie wszystkie prezenty można znaleźć pod choinką. Nie wszystkie też mają wymierną wartość, ale bardzo często to takie podarunki bywają dla obdarowywanych najcenniejsze. Właśnie dlatego na zbliżające się święta przygotowaliśmy dla naszych klientów prezent, którego wartości nie da się oszacować: nielimitowaną możliwość kontaktu z bliskimi. Od dziś w aplikacji „Mój T‑Mobile” nasi klienci mogą aktywować nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie.

„Podobnie jak w zeszłym roku w ramach podziękowań za zaufanie i kolejny wspólny rok udostępniamy naszym klientom możliwość dwutygodniowego korzystania z internetu bez kosztów i bez ograniczeń. W tym roku jednak już od listopada przyświeca nam idea wspierania magii świąt, w której od początku towarzyszy nam nasz ambasador Robert Lewandowski. Również i w tym przypadku RL9 dołączył do naszej akcji i pokazuje, że sprawienie sobie i bliskim niepowtarzalnego prezentu jest bajecznie proste. Wystarczy wejść do alikacji „Mój T‑Mobile” i kilkoma kliknięciami aktywować świąteczny prezent.”

 

 

Prezent sprawdzi się nie tylko przed świętami, ale i długo po nich. Klienci, którzy w świątecznej gorączce nie znajdą wolnej chwili, by aktywować prezent, będą mieli na to czas aż do poniedziałku, 4 stycznia 2021 r. do 23:59.59.

 

nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie dla klientow t mobile

 

Gwiazdkowa promocja została przygotowana z myślą o osobach korzystających z oferty abonamentowej zarówno w przypadku klientów indywidualnych (taryfy Rodzina, T, T DATA), jak i małych oraz średnich firm (taryfy Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Bonus mogą aktywować także użytkownicy na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy lub Internet na kartę Blueconnect) oraz MIX (taryfa Frii Mix). Nielimitowany internet można wykorzystać na terenie Polski. Aktywacja prezentu na koncie będzie dostępna najpóźniej 72 godzin od momentu potwierdzenia aktywacji w aplikacji.

Autor |2020-12-10T09:27:53+01:0010 grudnia 2020 09:27|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.