Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile-Happy Fridays: kolejna paczka GB dla klientów T-Mobile

Happy Fridays: kolejna paczka GB dla klientów T-Mobile

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile szykuje dla swoich użytkowników różnorodne bonusy. W tym tygodniu klienci otrzymają pakiet bezpłatnych 5 GB, który można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 24 do 26 lipca.

Internet mobilny, choć bardzo przydatny w czasie pracy i wieczornych seansów filmowych, bywa również niezastąpiony w trakcie wakacji. Nawet jeśli nie wiążą się one z wyjazdem, to dobra okazja, by udać się w mniej uczęszczane, malownicze miejsca w okolicy – a w tej sytuacji mapy czy możliwość wyszukania lokalnych atrakcji stanowią ogromne udogodnienie. Z tego względu T-Mobile przygotował kolejną już paczkę 5 GB dla swoich klientów, aby mogli oni swobodnie korzystać z internetu zarówno w domu, jak i poza nim.

 

Szczegóły bonusu

Paczka dostępna w ramach akcji przeznaczona jest dla klientów indywidualnych operatora, czyli użytkowników ofert MIX, na kartę oraz posiadających abonament. Czeka ona na zainteresowanych w aplikacji „Mój T-Mobile” do końca weekendu – od piątku 24 lipca do niedzieli 26 lipca. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu.

Osoby zainteresowane bonusem mogą odebrać go na dwa sposoby – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści „HF” na numer 80800.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 5 GB przez cały tydzień, z kolei abonenci – do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.

Więcej informacji o trwającej promocji oraz innych akcjach Happy Fridays można znaleźć tutaj: t‑mobile.pl/pl/HappyFridayAutor |2020-07-23T14:32:29+02:0023 lipca 2020 14:32|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.