Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, T-Mobile, Top7-Odbierz darmowy kod na e-booki Legimi od T-Mobile

Odbierz darmowy kod na e-booki Legimi od T-Mobile

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile udostępnia swoim klientom kolejny prezent. Tym razem operator przygotował bonus dla wielbicieli książek – darmowy kod na jeden z 20 e-booków od Legimi. Prezent będzie można odebrać bezpłatnie w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Na portalu Legimi można znaleźć bestsellerowe powieści, reportaże oraz poradniki, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Każdy wybierze tu dla siebie coś interesującego, a w ramach akcji Happy Fridays będzie można skorzystać bezpłatnie z jednej z 20 znanych i lubianych książek w wersji elektronicznej. Wśród nich są m.in. publikacja ubiegłorocznej noblistki Olgi Tokarczuk, popularna w ostatnich miesiącach powieść Blanki Lipińskiej czy reportaż Justyny Kopińskiej. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na liście znalazły się także pozycje skierowane do najmłodszych czytelników.

Kod od T-Mobile uprawnia do odebrania jednego z 20 synchrobooków, czyli e-booków i audiobooków w jednym. Cyfrowe książki pozwalają dowolnie zmieniać tryb tekstowy na dźwiękowy i odwrotnie. Dzięki temu użytkownik nie zgubi się w trakcie lektury i gdy stwierdzi, że teraz woli włączyć tryb audio, zrobi to szybko i sprawnie, a czytanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

 

Bezpłatny kod na jednego e-booka

Najnowszy bonus będzie można odebrać od piątku 29 maja do niedzieli 31 maja do końca dnia. Tradycyjnie będzie on dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile”. Nową opcją odebrania prezentu jest wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści „HF” na numer: 80405. W odpowiedzi na wiadomość klient otrzyma – również SMS-em – specjalny kod rabatowy, który uprawnia do pobrania jednej pozycji ze strony: legimi.pl/happy-friday. E-booki od T-Mobile można czytać bezterminowo w aplikacjach Legimi, dostępnych na smartfony, tablety, wybrane modele czytników, a także komputery. Oba kody będą ważne do 14 czerwca.Autor |2020-05-28T12:26:29+02:0028 maja 2020 12:26|Kategorie: Aplikacje, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, T-Mobile, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.