Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile, Top7-Milion klientów z paczkami danych od T‑Mobile i kolejne 10 GB do odebrania

Milion klientów z paczkami danych od T‑Mobile i kolejne 10 GB do odebrania

Operator przygotował dla  bezpłatną paczkę danych – 10 GB, które standardowo od piątku można aktywować w aplikacji Mój T‑Mobile. Z bonusowych gigabajtów mogą skorzystać klienci indywidualni T‑Mobile – zarówno posiadający abonament, jak i użytkownicy ofert MIX oraz na kartę.

 

Prosta aktywacja

Użytkownicy zainteresowani bezpłatnymi gigabajtami mogą aktywować je w aplikacji Mój T‑Mobile. Opcja darmowych 10 GB będzie dostępna od piątku 3 kwietnia do niedzieli 5 kwietnia (do końca dnia). Po zleceniu aktywacji tego pakietu użytkownicy w ciągu 72 godzin otrzymają potwierdzenie.

Klienci ofert na kartę i MIX mogą korzystać z dodatkowego limitu danych przez 7 dni, zaś w przypadku abonentów paczka ważna jest dużo dłużej – tym razem nie do wystawienia najbliższej faktury, ale także przez cały kolejny cykl rozliczeniowy.

Szczegółowe informacje o Happy Fridays są dostępne na stronie http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays. O innych akcjach specjalnych i ofertach T‑Mobile można poczytać również w zakładce „Jesteśmy dla Ciebie” na stronie operatora.

Źródło:

t-mobileAutor |2020-04-02T15:45:24+02:002 kwietnia 2020 15:45|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Top7|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. rcicho 2 kwietnia 2020 w 16:01 - Odpowiedz

  Od około 8 dni aplikacja Mój T-Mobile (mam na kartę) kompletnie nie działa tzn nie idzie się zalogować. Nie nawet z jej poziomu doładować telefonu. Dno i tyle.

  • alfredoo 4 kwietnia 2020 w 22:41 - Odpowiedz

   Jest to celowe

 2. alfredo 3 kwietnia 2020 w 22:57 - Odpowiedz

  Nie działa aplikacja tydzien temu też tak było dawali 5gb. Jest to celowa zagrywka bo mogli zrobić kodem ale nie chcą bo po co . Zdaleka od nich .

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.