Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Nokia, Operatorzy, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt, T-Mobile, Taryfy, Telefony, Top7-T‑Mobile świętuje 8. urodziny – 8 popularnych smartfonów z gwarancją najniższej ceny w abonamencie

T‑Mobile świętuje 8. urodziny – 8 popularnych smartfonów z gwarancją najniższej ceny w abonamencie

Z okazji ośmiu lat obecności marki T‑Mobile na polskim rynku, operator przygotował dla swoich fanów wyjątkową ofertę. Mają oni możliwość zakupu jednego z popularnych smartfonów w cenie tak atrakcyjnej, że T‑Mobile gwarantuje, że żaden inny operator jej nie przebije. Dodatkowo, kupując telefon na www.t-mobile.pl klienci otrzymają 100 złotych zniżki na kupno kolejnego smartfonu w abonamencie.

Ósmy rok działalności T‑Mobile upłynął pod znakiem skupienia się na jakości obsługi klienta oraz koncentracji na jakości usług. W ostatnich miesiącach operator rzucił mocne wyzwanie rynkowi, wskazując i rozbrajając największe rynkowe nonsensy, takie jak oferowanie gorszych warunków obecnym klientom oraz skazywanie ich na długie oczekiwanie na połączenie z konsultantem infolinii. Wszystkie te aktywności spotkały się ze znakomitym przyjęciem: klienci zostają w T‑Mobile coraz dłużej, chwaląc sobie najwyższe standardy obsługi i ofertę, a liczba użytkowników sieci stale rośnie.

Nowa urodzinowa promocja T‑Mobile doskonale wpisuje się w te trendy, rzuca bowiem wyzwanie konkurencji oraz sprawia, że klienci magentowej sieci dostają tylko to, co najlepsze. W tym przypadku są to popularne smartfony w najlepszych cenach, w ofercie T‑Mobile – Bez limitu. W promocji urodzinowej dostępne są popularne modele takich producentów jak Samsung, Nokia, Sony i Huawei, a operator gwarantuje najtańsze smartfony w abonamencie.

 

W ofercie promocyjnej dostępne są następujące modele telefonów:

  • Samsung Galaxy A20e (w cenie 80 zł w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 90 zł na 24 m-ce)
  • Nokia 4.2 (w cenie 49 zł w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 70 zł na 24 m-ce)
  • Sony Xperia L3 (w cenie 1 zł w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 80 zł na 24 m-ce)
  • Huawei Mate 20 Lite (w cenie 1 zł  w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 90 zł na 24 m-ce)
  • Huawei P smart 2019 (w cenie 149 zł  w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 80 zł na 24 m-ce)
  • Huawei Y6 2019 (w cenie 99 zł w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 70 zł na 24 m-ce)
  • Nokia 5.1 Plus (w cenie 49 zł w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 80 zł na 24 m-ce)
  • Huawei Y5 2019 (w cenie 49 zł w ofercie T‑Mobile Bez Limitu w abonamencie 60 zł na 24 m-ce)

 

Smartfony w promocyjnych, urodzinowych cenach dostępne są na stronie internetowej operatora (www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/gwarancja-najtanszych-smartfonow). Każdy, kto zdecyduje na skorzystanie z oferty, po zakupie jednego z aparatów otrzyma za pośrednictwem poczty e-mail kupon prezentowy o wartości 100 złotych, który będzie mógł wykorzystać podczas realizacji kolejnego zamówienia na www.t-mobile.pl.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.