Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile, Top7-Informacja o dostępności usług T-Mobile

Informacja o dostępności usług T-Mobile

W związku z wczorajszym pożarem T-Mobile opublikował informacje na temat dostępności usług. Niektóre z nich mogą być nadal niedostępne.

W wyniku pożaru, który miał miejsce wczoraj w pobliżu budynku T‑Mobile na warszawskim Annopolu, ucierpiała infrastruktura sieciowa oraz systemy niezbędne do świadczenia wielu usług i serwisów dla naszych klientów. Dzięki zabezpieczeniom stosowanym w naszym data center, pomimo krytycznych warunków w jakich znalazła się infrastruktura firmy, znaczną jej część przenieśliśmy do zapasowego centrum danych. Dzięki sprawnej pracy zespołów odpowiedzialnych za sieć i IT, w ciągu niespełna 12 godzin udało się przywrócić pełną sprawność niedziałających lub działających w ograniczony sposób usług mobilnych: połączeń głosowych, wiadomości SMS i transmisji danych.

Nasi specjaliści pracują nieprzerwanie nad przywróceniem pełnej obsługi telefonicznej oraz obsługi w punktach sprzedaży. Obecnie nadal mogą występować ograniczenia w przesyłaniu MMSów oraz doładowywaniu kart prepaid. W pełni dostępne są doładowania za pośrednictwem strony www.doladowania.t-mobile.pl.

Niedostępne są niektóre usługi świadczone dla klientów biznesowych. Nasi specjaliści nieprzerwanie współpracują z klientami, aby jak najszybciej przywrócić działanie dostarczanych im usług.

Serdecznie przepraszamy wszystkich klientów za wszelkie powstałe w wyniku pożaru utrudnienia w korzystaniu z usług T‑Mobile. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów w ostatnich godzinach. Naszym najwyższym priorytetem jest jak najszybsze przywrócenie 100% sprawności wszystkich świadczonych przez nas usług i systemów wspierających.

Pragniemy także podziękować wszystkim służbom oraz osobom zaangażowanym w akcję ratowniczą za ich pomoc i profesjonalizm w tej trudnej sytuacji.Autor |2019-02-01T11:12:54+02:001 lutego 2019 11:12|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Top7|1 komentarz

1 komenarz

  1. R. 1 lutego 2019 w 15:01 - Odpowiedz

    Wielomiliardowa, swiatowa korporacja z jednym wezlem. Ja pier… Korpa dziala tylko dlatego, ze sytuacja jest stala, ale wystarczy jedno tupniecie noga…

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.