Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile, Top7-Pożar hal w Warszawie dotknął też T-Mobile

Pożar hal w Warszawie dotknął też T-Mobile

Dzisiejszy pożar hal na Białołęce w Warszawie dotknął też bezpośrednio operatora T-Mobile, który przy ul. Annopol miał jedno ze swoich centrów danych i call center. Może to wpłynąć na działanie niektórych usług.

Operator wydał w tej sprawie oświadczenie:

Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T‑Mobile Polska. Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. 

W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T‑Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy. 
Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług. 

T‑Mobile podjął niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.Autor |2019-01-31T12:22:42+02:0031 stycznia 2019 12:22|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Top7|Tagi: |2 komentarze

2 komentarze

  1. tommoss 31 stycznia 2019 w 13:21 - Odpowiedz

    Mnie ich nie żal. Jestem ich klientem i wiem że to firma która nie zawsze postępuje etycznie względem swoich klientów. To oni podpisali umowę z austriacką firmą DIMOCO Europe GmbH odpowiedzialną za wysyłanie sms premium m.in. z numeru 80425. Firma ta podlinkowuje bramką sms strony widmo (gry, randki, erotyka itp.), po otwarciu których wysyłany jest sms premium i pobierana jest opłata. T-Mobile oficjalnie umywa ręce i odsyła do UKE, natomiast ci drudzy jednoznacznie wskazują że T-Mobile na terenie Polski jest odpowiedzialny za te smsy. Co ciekawe korzystając z innego operatora takie strony widmo nie otwierają się i opłata nie jest pobierana. Sprawdziłem.

  2. morpheus 31 stycznia 2019 w 14:42 - Odpowiedz

    Też się z tym spotkałem i niestety mnie też pobrało opłatę. Jednakże po kontakcie z biurem obsługi pobrana opłata (ok. 30 zł) została mi zwrócona i dodatkowo konsultant zaproponował blokadę SMS Premium co też zleciłem.Od tego czasu mam święty spokój. Także tutaj nie mogę narzekać bo podeszli do mnie w porządku.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.