Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Top7-T‑Mobile zachęca do ochrony środowiska i zawierania e-umowy

T‑Mobile zachęca do ochrony środowiska i zawierania e-umowy

T‑Mobile proponuje rozwiązania przystępne klientom i środowisku, zachęcając do zawierania umów w postaci elektronicznej. Taka forma podpisywania dokumentów jest również całkowicie zgodna z nowelizacją ustawy o prawie telekomunikacyjnym, która przynosi wiele zmian w procesach sprzedaży, w tym zasadach obiegu dokumentów.

Nowe przepisy nakładają na operatorów telekomunikacyjnym obowiązek dostarczenia klientowi kompletu dokumentów (warunki świadczenia usług, cenniki itp.) w takiej samej formie jak umowa główna, na trwałym nośniku. E-umowa pozwala uniknąć generowania dodatkowych, papierowych dokumentów i przyczynia się do znacznej redukcji materiałów koniecznych do ich wytworzenia.Do wyprodukowania 1 tony papieru trzeba ściąć około 17 drzew[1],

W trosce o środowisko, T‑Mobile zachęca klientów do zawierania umów elektronicznie 

– „poprzez email. Po podpisaniu umowy i wyrażeniu zgody na wysłanie kompletu dokumentów e-mailem, Klient otrzyma jedynie jednokartkowy wydruk z podsumowaniem swojej oferty”

– powiedziała Agnieszka Dudek Dyrektor Departamentu Zarządzania Customer Experience, T‑Mobile Polska.

Dodatkowo, T‑Mobile zaprasza osoby zawierające umowy do udziału w konkursie, który polega na pokazaniu w formie zdjęciowej, jak można dbać o środowisko. Co tydzień jego uczestnicy będą mogli wygrać jedną z nagród, którymi są dwuosobowe vouchery na pobyt w ośrodku Dolina Charlotty. Szczegóły akcji dostępne są na stronie dbamolas.pl.

Na tej samej stronie dostępny jest także licznik, pokazujący informację o liczbie drzew uratowanych przez klientów T‑Mobile, wybierających e-umowy.Autor |2018-12-20T09:55:38+02:0020 grudnia 2018 09:55|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Dawid 23 grudnia 2018 w 00:37 - Odpowiedz

    chcą dbać o środowisko ale zatruwają elektro smogiem z 5G

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.