Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Płatności, T-Mobile-T-Mobile Usługi Bankowe – wystarczy wcisnąć przycisk w telefonie

T-Mobile Usługi Bankowe – wystarczy wcisnąć przycisk w telefonie

W ślad za aplikacją mobilną, T-Mobile Usługi Bankowe, wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, udostępnia klientom całkowicie nową bankowość internetową. To połączenie przejrzystego wyglądu, intuicyjnej obsługi oraz nowych usług. Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą zarządzać swoimi finansami w łatwy i wygodny sposób za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, tabletu i smartfona.


Nowy system bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe jest oparty o koncepcję Omnichannel. Jego wygląd, sposób nawigacji jest spójny z udostępnioną w ubiegłym roku aplikacją mobilną, dzięki czemu klienci mogą korzystać z rozwiązania w sposób intuicyjny. Serwis został wykonany w technologii Responsive Web Design (RWD), która zapewnia komfort użytkowania zarówno na komputerze, jaki i tablecie czy smartfonie.

Po aplikacji mobilnej reprezentującej nową jakość na rynku, udostępniamy naszym klientom równie nowoczesny i zaawansowany system bankowości internetowej
– mówi Magdalena Proga-Stępień, Dyrektor Departamentu T-Mobile Usługi Bankowe.
Podejście do projektowania tego systemu było w pełni zorientowane na użytkownika. Wymagało szczegółowych badań na każdym etapie procesu, ale dzięki temu oddajemy do dyspozycji Klientów rozwiązanie, które pod względem użyteczności znacznie wyprzedza rozwiązania konkurencyjne.


Nowa bankowość internetowa T-Mobile Usługi Bankowe ma sporo zalet. Dzięki dwuskładnikowej autoryzacji, zamiast przepisywać kody sms żeby potwierdzić przelew – wystarczy wcisnąć przycisk w telefonie. Ekran główny automatycznie dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Prezentuje raz mniej, a raz więcej informacji – w zależności od tego , z jakich i ilu produktów w danej chwili klient korzysta. Najważniejsze funkcje są zawsze w zasięgu ręki. Podręczny guzik, dobrze znany z aplikacji Google’a, daje dostęp do najczęściej wykorzystywanych operacji. Natomiast moduł powiadomień umożliwia otrzymywanie informacji o wybranych zdarzeniach na telefon, takich jak choćby otrzymanie przelewu z wynagrodzeniem. Nowy system umożliwia też wykonywanie przelewów grupowych. To idealny sposób na płacenie rachunków choćby za gaz, wodę i prąd – wszystkich na raz. Istotnym udogodnieniem jest zaawansowana globalna wyszukiwarka, która pozwala na szybkie znalezienie nie tylko transakcji czy odbiorcy, ale też szablonów, wiadomości i funkcji systemu.

Obok wygody użytkowania nowa bankowość internetowa wyróżnia się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Metodę dwuskładnikowej autoryzacji można wykorzystać nie tylko do wykonywania przelewów, ale także do logowania do bankowości internetowej. Należy wtedy podać hasło, a następnie potwierdzić tożsamość przy użyciu aplikacji mobilnej. Z kolei dzięki możliwości stworzenia indywidualnego identyfikatora do logowania, nie trzeba zapamiętywać długiego i skomplikowanego ciągu cyfr. Wystarczy wpisać wybraną przez siebie frazę czyli tzw. alias, co znacznie ułatwi dostęp do konta.

Nowy system bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe wpisuje się w ogłoszoną w tym roku przez Alior Bank strategię „Cyfrowego buntownika” na lata 2017-2020. Jej głównym celem jest przeprowadzenie klientów w bezpieczny i przyjazny sposób przez rewolucję technologiczną.

Platforma będzie dalej rozwijana. Niebawem wprowadzone zostaną kolejne użyteczne udogodnienia.

źródło: T-Mobile

KanAutor |2017-04-26T11:15:32+02:0026 kwietnia 2017 11:15|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Płatności, T-Mobile|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. swen 26 kwietnia 2017 w 17:01 - Odpowiedz

    Wieloletnie korzystanie z T-Mobile usługi bankowe powoduje, że gdy dzwoni konsultant z innego baku i coś proponuję to pierwsze pytanie jest takie: „A ile Wasz bank będzie mi płacił za to że będę z niego korzystał? Bo T-Mobile daje mi 25 zł na konto i doładowanie 10 zł telefonu.”. Trochę to okrutne dla innych banków bo też chcą zarobić, no ale ludzie kupują wszystko co jest na rynku np. telefony Sagem lub samochody TATA. A nie to były złe przykłady bo te firmy odeszły z Polskiego rynku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.