Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile-T-Mobile – Tinder w Supernecie bez zużycia danych

T-Mobile – Tinder w Supernecie bez zużycia danych

T-Mobile kontynuuje politykę oferowania swoim klientom Supernetu – tak, aby użytkownicy mogli wykorzystać 100% możliwości swoich smartfonów. Dlatego od dzisiaj, 30 listopada do listy wiodących aplikacji społecznościowych, których użytkowanie nie powoduje zmniejszenia pakietu danych w ramach Supernetu, dołącza popularny na całym świecie Tinder.


Choć na dworze coraz zimniej, T-Mobile utrzymuje gorącą atmosferę, rozszerzając ofertę aplikacji działających w Supernecie całkowicie za free – bez naliczania transferu danych. Tinder – aplikacja kóra zrewolucjonizowała sposób w jaki spotykają się ludzie, jest najnowszym nabytkiem na tej liście, wspólnie z Facebookiem, FB Messengerem, WhatsAppem, Tidalem, Twitterem i stacjami radiowymi. Tinder, który jest najpopularniejszą aplikacją pozwalającą na poznawanie nowych ludzi jest jednocześnie szalenie łatwa w użytkowaniu. Wystarczy jeden gest, by nawiązać kontakt z osobami, które nas najbardziej interesują. Jeśli tylko ktoś odwzajemni nasze zainteresowanie, dostajemy powiadomienie o „matchu” zyskujemy możliwość bezpośredniej rozmowy. A wtedy już od nas zależy, czy zawartą znajomość przeniesiemy na kolejny poziom.

Tinder bije rekordy popularności na całym świecie, co potwierdził nawet magazyn Forbes, nazywając go najgorętszą aplikacją na świecie. Aktywnych użytkowników Tindera nie brakuje także w Polsce. Każdego miesiąca tylko w naszym kraju użytkownicy dokonują ponad 450 milionów „swipnięć” i wysyłają prawie milion polubień Super Like.

Dzięki dostępności usług dodatkowych w ofertcie Supernet, klienci T-Mobile mogą wykorzystywać pełnię możliwości swoich smartfonów. Najpopularniejsze w swoich segmentach aplikacje pozwolą pozostać w stałym kontakcie z najbliższymi i korzystać z najlepszej rozrywki.

Tinder bez zużycia transferu jest dostępny w wariantach T2 oraz T3. Aplikację można pobrać wprost z adresu www.go.tinder.com/tinderdownload. Szczegóły oferty Supernet dostępne są w salonach T-Mobile, na infolinii oraz www.t-mobile.pl.


O Tinderze

Uruchomiony w 2012 roku, Tinder jest wiodącą aplikacją społecznościową pozwalającą na poznawanie nowych ludzi. Korzystają z niej użytkownicy na całym świecie w 196 krajach. W 110 krajach aplikacja jest w top 10 w kategorii lifestyle. W 2015, firma przedstawiła Tinder Plus, uruchamiając dodatkowe funkcjonalności: Rewind and Passport. Codziennie na Tinderze łączy się 26 mln a ponad 20 miliardów zostało połączonych do tej pory.

źródło: T-Mobile

KanAutor |2016-11-30T10:52:24+01:0030 listopada 2016 10:52|Kategorie: Aplikacje, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. fredro 30 listopada 2016 w 11:08 - Odpowiedz

    moze tinder nie jest moją ulubioną rozrywką ale spoko ze dodają jeszcze apki do zero ratingu

  2. kacperek 30 listopada 2016 w 14:26 - Odpowiedz

    dobrze dobrze czekamy jeszcze na Insta i komplet

  3. TKlient 1 grudnia 2016 w 09:13 - Odpowiedz

    Poproszę o darmowego Ündera (Uber + Tinder w jednym): https://youtu.be/le4rd8B37fk

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.