Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy komórkowe-T-Mobile – dłuższy bonus za rejestrację karty prepaid

T-Mobile – dłuższy bonus za rejestrację karty prepaid

Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka otrzymują w bonusie za rejestrację możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni. Do tego łatwe sposoby rejestracji karty SIM oraz w standardzie nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich w T-Mobile i Heyah.

Wraz z bonusem za rejestrację karty wprowadzonym 9 sierpnia br. przez T-Mobile wszystko się zmienia. Do tej pory pakiety za rejestrację karty były przyznawane najwyżej na 30 dni, a T-Mobile od razu zaoferował możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu nawet przez rok wszystkim klientom usług przedpłaconych w T-Mobile na kartę, Heyah i tuBiedronka. Nie ma znaczenia kiedy karta została zarejestrowana, bo w T-Mobile z bonusów mogą skorzystać wszyscy klienci. Podobnie, jak usługa nielitowanych rozmów i SMS-ów w sieci, która jest aktywowana automatycznie po dowolnym doładowaniu każdemu bez względu na staż.

Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to:

 • Nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni
 • Pakiet 10 GB danych na 30 dni nawet 12 razy w ciągu 1 roku

Jak otrzymać bonus w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka?

NIEZAREJESTROWANY NUMER

 • Zarejestrować kartę SIM i poczekać na SMSa z zaproszeniem do programu bonusowego,
 • W ciągu 30 dni od otrzymania zaproszenia należy wysłać SMSa o treści TAK na bezpłatny numer 80575
 • Postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w SMSie

ZAREJESTROWANY NUMER

 • Przy zarejestrowanej już karcie SIM należy wysłać SMSa o treści TAK na bezpłatny numer 80575 najpóźniej do 8 września br.,
 • Postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w SMSie

Zestaw bonusów: Nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 złotych w przypadku klientów T-Mobile na kartę lub Heyah oraz 20 złotych w przypadku klientów tuBiedronka.

Kolejne 11 bonusów po 10GB każdy zostaną przyznane po 11-stu doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni.

Dla własnych klientów T-Mobile ma kolejne ułatwienia. Numer można zarejestrować w każdym sklepie T-Mobile oraz w jednym z 1 800 kiosków Ruchu na terenie całego kraju – wystarczy zabrać ze sobą kartę SIM oraz dokument tożsamości.

Jeśli masz już inny numer zarejestrowany w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka, nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy zadzwonić na specjalną bezpłatną infolinię +48 606 606 606, skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile lub dokonać rejestracji przez stronę www.zarejestruj-karte.pl.

źródło: T-Mobile

KanAutor |2016-08-09T12:48:57+01:009 sierpnia 2016 12:48|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |11 komentarzy

11 komentarzy

 1. Blom 9 sierpnia 2016 w 11:00 - Odpowiedz

  [quote]poczekać na SMSa z zaproszeniem do programu bonusowego [/quote]
  żenua. Na rynku się biją na promocje, a ci klasycznie wszystko mają w d… i serwują klienteli jakieś zaproszenia. Dobrze, że nie trzeba klaskać uszami żeby dostać od nich jakiś śmieszny bonus.

  • Blazej 9 sierpnia 2016 w 11:51 - Odpowiedz

   Miałem wrażenie że zrezygnowali z tej polityki wiec może to pomyłka..?

 2. Felix 9 sierpnia 2016 w 12:17 - Odpowiedz

  nie rozumiem tego hejtu. nie chcecie, to nie bierzcie udziału. ja puszczę info dalej, bo pewnie ktoś ze znajomych chętnie skorzysta. ja nie mogę, bo mam abonament bez dodatkowych kosztów, ale nie narzekam jak Wy!

 3. Daglas 9 sierpnia 2016 w 12:27 - Odpowiedz

  To wcale nie jest takie oczywiste, w ostatnich czasach dość dużo zmieniło się w tematyce pożyczek i firmy zmieniły zupełnie swoje podejście, oprocentowanie też jest dużo lepsze niż kiedyś, a co ważne tego typu pożyczki są kierowane do każdej grupy osób przykład – http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych banki nawet z takimi osobami nie chcą rozmawiać, a dzięki takim porównywarką jak terve.pl można znaleźć najlepsze z tych ofert.

 4. Dariusz 9 sierpnia 2016 w 15:45 - Odpowiedz

  A ja wysłałem smsa i cisza żadnej odpowiedzi

 5. hi fi 9 sierpnia 2016 w 18:39 - Odpowiedz

  piekna zacheta, aby zarejestrowac sie w t-mobile. Jeszcze 8 dni muszę poczekać aby się zarejestrować.

 6. WBKAKYSZ 9 sierpnia 2016 w 18:58 - Odpowiedz

  Brać teraz konto w WBK to jak świadomie połknąć cyjanek. Pod żadnych pozorem. Rozważałem dwa konta, Raiffeisen i właśnie WBK ale jak zobaczyłem opłaty i posłuchałem opinii innych to się przeraziłem. Szczęsliwy posiadacz konta wymarzonego

 7. seta 10 sierpnia 2016 w 08:12 - Odpowiedz

  Internetu na rok chyba nikt nie daję, wszyscy na miesiąc tylko.

 8. filu 10 sierpnia 2016 w 20:34 - Odpowiedz

  Ale to już było! Z tym, że nie trzeba było wysyłać żadnego sms’a i dotyczyło to tylko internetu. Za każde doładowanie 25zł było jak obecnie 10GB. Wówczas to było coś. Obecnie Play oferuje 100GB za rejestrację kary. Karta kosztuje 9zł i kwota pozostaje do dyspozycji. Później za 100GB trzeba zapłacić 45zł lub… zarejestrować kolejną kartę 😉 Czyli t-mobile śpi. Teraz sobie oglądam film na Kodi online. Tmobile zapomina, że obecnie 10GB to mizerota.

 9. lidia 13 stycznia 2017 w 15:50 - Odpowiedz

  bonus za rejestrację wT-MOBILE to zwykła oferta handlowa – KOSZTUJE 25 ZŁ ZA MIESIĄC !!! inne sieci mają korzystniejsze bonusy !!!

 10. marek 23 stycznia 2017 w 07:31 - Odpowiedz

  Miałem racie że na kartę T-mobile jest bardzo dobrze i fajnie bo ta siec jest bardzo dobra i ta siec jest cudowna

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.