Jesteś tutaj:-, Reklama, Rynek, T-Mobile-Świetny gest T-Mobile – dzień na nartach z Prezydentem dla dzieci

Świetny gest T-Mobile – dzień na nartach z Prezydentem dla dzieci

Nie Adam Sawicki, Prezes T-Mobile Polska, a podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz uczniowie szkół podstawowych z Wisły spędzą dzień w towarzystwie Prezydenta.

Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy prezes T-Mobile Polska Adam Sawicki wylicytował dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. W towarzystwie Prezydenta ze stoku w Istebnej zjeżdżać będą jednak podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz dzieci z okolicznych szkół.

Zespół T-Mobile chętnie angażuje się w działania społeczne. Tym razem wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. W najbliższy weekend (4-6 marca) dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Dla pełnego komfortu dzieci T-Mobile wyposaży je również w zimowe stroje.
Dla T-Mobile oraz pracowników firmy pomaganie i działania społeczne to „chleb powszedni”. W firmie od lat prężnie działa program wolontariatu „Radość Pomagania”, gdzie w trakcie rodzinnych warsztatów, pracownicy tworzą małe arcydzieła, które trafią na aukcję charytatywną. Następnie w wielkich emocjach wszyscy licytują wystawione prezenty, starając się uzyskać jak największe kwoty. Na koniec firma T-Mobile podwaja wylicytowaną przez pracowników sumę pieniędzy i przeznacza na granty programu wolontariatu. T-Mobile jest również organizatorem projektu Pomoc Mierzona Kilometrami, której celem jest wsparcie dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Co roku, dzięki zaangażowaniu w zbieranie kilometrów całej Polski do Fundacji TVN „Nie jesteś sam” trafia milion złotych na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla najbardziej potrzebujących dzieci. Poza tym firma współpracuje z organizacjami charytatywnymi i fundacjami, m.in. w ramach świątecznej inicjatywy „Kartka Marzeń”, dzięki której każdy pracownik czy partner biznesowy firmy obdarowany taką świąteczna kartką może wesprzeć dzieci z fundacji „Siępomaga!”.

T-Mobile pomaga też wykorzystując technologię i włączając naszych Klientów do poszukiwań zaginionych dzieci w ramach współpracy z Komendą Główną Policji. Jako pierwsi wdrożyliśmy i oferujemy naszym Klientom powiadomienia Child Alert.

Podczas tegorocznej aukcji na XVII Charytatywnym Balu Dziennikarzy udało się zebrać ponad 250 tys. zł. Dochód z aukcji wspomoże najmłodszych: Fundację „Dorastaj z Nami”, opiekującą się dziećmi osieroconymi przez funkcjonariuszy publicznych oraz Fundację „Po Drugie”, wspierającej młodzież z placówek resocjalizacyjnych zagrożonych wykluczeniem społecznym. Część środków wspomoże również podopiecznych Fundacji Polsat i TVN „Nie jesteś sam”.

źródło: T-Mobile

KanAutor |2016-03-02T17:21:29+02:002 marca 2016 17:21|Kategorie: Newsy, Reklama, Rynek, T-Mobile|Tagi: , , , |15 komentarzy

15 komentarzy

 1. abonent 2 marca 2016 w 16:46 - Odpowiedz

  To miłe, że my, abonenci, zapewniliśmy dzieciom rozrywkę.

 2. wlo 2 marca 2016 w 16:54 - Odpowiedz

  Nasz obecny prezydent to nie ma nic do roboty? Ostatnio na nartach tylko jeździ z tego co czytam i słyszę…

 3. dick 2 marca 2016 w 16:57 - Odpowiedz

  Czy bedzie to jazda nocna na stoku? wiadomo, ze PAD pracuje jak PiSS tylko nocą.

 4. Tesa 2 marca 2016 w 17:36 - Odpowiedz

  Ładny gest

 5. Pe 2 marca 2016 w 17:41 - Odpowiedz

  Niech bawi dzieci, tylko do tego się nadaje. Prezydent i mężczyzna z niego marny.

  • Ja 3 marca 2016 w 15:49 - Odpowiedz

   Poprzedni był lepszy?

 6. Rozbawiony 2 marca 2016 w 18:11 - Odpowiedz

  Propaganda godna Gomułki.
  Zapomniano dodać, że będą to głodne dzieci.
  Albo niepełnosprawne.

 7. KarolSk 2 marca 2016 w 20:19 - Odpowiedz

  Biedne dzieci…

 8. Jo 2 marca 2016 w 20:49 - Odpowiedz

  ….Śliczny….. tzn. „ślicznie”…. 😉

 9. jasiu 3 marca 2016 w 10:12 - Odpowiedz

  Miły gest, jednak niezależnie od poglądów magia urzędu jest, więc dla dzieciaków coś wyjątkowego.

 10. lissa 4 marca 2016 w 19:26 - Odpowiedz

  Niezależnie od sympatii czy antypatii dla prezydenta dla dzieciaków będzie to wielkie przeżycie. Brawa dla T-mobile za ten gest!

 11. Ratunkuuu 4 marca 2016 w 19:56 - Odpowiedz

  Konsultacji ze sklepów odejda z pocałowałem ręki. To już jest koszmar a nie praca. Ciągłe monity z wynikami, nagrywanie tajemniczych klientów, nawet juz stali klienci są przekupywani zsby nas nagrywali. Cele z sufitu, co miesiac 15% więcej i więcej, tłumaczenia, programy naprawcze, strasznie zwolnieniem, w sklepach tzw pakman czyli recepcjonista, obdzwonka cti, serwis, sprzedaż, cs, ankiety wysylane do klientów po kazdym sprawdzeniu konta, efektywność co miesiac wyższa i wyższa, ciagle tylko wiecej i wiecej, raporty bc, raporty mnp, raporty cti, raporty skutecznoaci rozmów, raporty długości rozmow, dosprzedaż, dosprzedaż do aneksów, dosprzedaż do dosprzedaży, qwaaaaaa juz nie mogę Panie SAŁATA tu sie qwaaaaa juz nie da wytrzymać.

 12. Petro 6 marca 2016 w 20:43 - Odpowiedz

  Nasz Prezydent nie powinien być kojarzony z T-mobile, czyli kapitałem niemieckim. Wielki minus!

  • Janek 7 marca 2016 w 11:35 - Odpowiedz

   Dzień na nartach został wylicytowany, mógł go wylicytować każdy inny w aukcji na której zbierano kasę na fundację związane z dziećmi. Do kogo tu mieć pretensję? Do kogoś kto chciał dobrze i wyłożył kase? do kancelarii bo udostępnili taki dzien na licytację? nie ma co szukać dziury tylko widzieć pozytywy! pozdrawiam

 13. mowglui 8 marca 2016 w 14:07 - Odpowiedz

  piękny gest. całego świata i tak nie zadowoli a przynajmniej kilkoro dzieciaków miało przygodę życia

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.