Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy komórkowe, Voip-#MWC 2016: Deutsche Telekom przedstawia nową formę komunikacji IMMMR

#MWC 2016: Deutsche Telekom przedstawia nową formę komunikacji IMMMR

Możliwość korzystania z internetowych serwisów z każdego miejsca na ziemi uważa się już za coś oczywistego. Dzięki rozwiązaniu IMMMR, które wprowadzi w drugiej połowie 2016 roku Deutsche Telekom, będzie można podobnie używać numeru telefonu wszędzie i z każdego urządzenia.

IMMMR łączy zalety komunikacji internetowej i mobilnej. Oznacza to, że w chmurze będą zapisane nasze wiadomości, połączenia, kontakty oraz oczywiście numer telefonu komórkowego. Dostęp do tych danych uzyskamy dzięki logowaniu w przeglądarce lub darmowej aplikacji, którą będzie można pobrać z AppStore i Google Play. Do rejestracji wymagane jest tylko podanie numeru. Kiedy już to zrobimy, będziemy mogli odbierać i wykonywać połączenia (także wideorozmowy) do jednej lub wielu osób z dowolnego miejsca na świecie. Usługa ma działać na każdym urządzeniu, systemie operacyjnym i w jakiejkolwiek sieci.

Ponadto, do jednego konta można dodać kilka numerów bez konieczności posiadania dodatkowej karty SIM. Komunikacja wewnątrz IMMMR jest darmowa, a połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe z całego świata będą również w atrakcyjnej cenie. Nawet jeśli osoba, z którą chcemy się kontaktować, nie jest użytkownikiem IMMMR, możemy za darmo komunikować się z nią za pomocą naszego numeru. W niektórych krajach klienci Deutsche Telekom będą mogli korzystać ze specjalnych taryf obejmujących IMMMR.

Paulina

Źródło: telekom.com

Autor |2016-02-27T18:43:01+01:0027 lutego 2016 18:43|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy komórkowe, Voip|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Nowak 28 lutego 2016 w 11:40 - Odpowiedz

  Usluga w sam raz dla przeciętnego Kowalskiego i Pani Kowalskiej w wieku 60+, którzy nie potrafia wpisac PINu, a beda korzystac z chmury. Za 20 lat usługa ma szansę odnieść sukces.

 2. Ivo 28 lutego 2016 w 13:06 - Odpowiedz

  Pomysł ciekawy ale nierealny

 3. Kot 28 lutego 2016 w 13:23 - Odpowiedz

  Patrząc po ich wynikach to za 20 lat nie będzie ich na polskim rynku…

 4. Rocky 29 lutego 2016 w 11:42 - Odpowiedz

  Podobne rozwiązanie funkcjonuje w w przypadku Apple i sprawdza się super, a że nie jestem fanem wolałbym mieć taka usługę od operatora.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.