Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy komórkowe-T-Mobile direct billing: płatności za aplikacje już w Sklepie Windows Phone

T-Mobile direct billing: płatności za aplikacje już w Sklepie Windows Phone

Od 22 lipca, dzięki nowej usłudze Dodaj do rachunku, klienci abonamentowi T-Mobile będą mogli w łatwy i wygodny sposób kupować aplikacje w sklepie Windows Phone. Do zakupów nie będzie niezbędna już karta kredytowa – cena wybranych aplikacji zostanie doliczona do faktury abonamentowej.


Nowa usługa T-Mobile umożliwia wygodne zakupy w sklepie Windows Phone oraz ułatwiony dostęp do ponad 300 000 aplikacji.

Funkcja direct billing pozwala na doliczenie ceny aplikacji, które chce zakupić użytkownik, do miesięcznej faktury abonamentowej. Jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie, które umożliwia również kontrolę wydatków – miesięczny limit na zakupy w usłudze Dodaj do rachunku będzie wynosić 200 zł.

Aby ułatwić abonentom wybór oraz wprowadzić ich w bogatą ofertę tematycznych aplikacji w sklepie Windows Phone, powstanie specjalna sekcja T-Mobile. Znajdą się w niej porady oraz rekomendacje najciekawszych aplikacji, które z pewnością ułatwią pierwszy kontakt z systemem Windows Phone.

Usługa będzie wprowadzana stopniowo – proces rozpocznie się 22 lipca, a zakończy 25 lipca.

źródło: Microsoft

KanAutor |2014-07-22T11:13:10+02:0022 lipca 2014 11:13|Kategorie: Microsoft, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. ina 22 lipca 2014 w 10:27 - Odpowiedz

    Tak powinno być u każdego opa i też w prepaid

  2. Ralfi 22 lipca 2014 w 11:23 - Odpowiedz

    Świetnie tym bardziej, że WP często bywał pomijany przy tego typu udogodnieniach, a tu proszę 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.