Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile-T-Mobile: blueconnect dla firm bez limitów

T-Mobile: blueconnect dla firm bez limitów

Nielimitowana transmisja danych nawet przez 12 miesięcy oraz atrakcyjne ceny urządzeń – T-Mobile prezentuje nową promocję dla oferty mobilnego dostępu do Internetu, stworzoną z myślą o klientach biznesowych.

T-Mobile przygotowało specjalną promocję, dzięki której klienci biznesowi otrzymają dostęp do nielimitowanej transmisji danych przez pierwsze miesiące trwania umowy. W zależności od wybranej taryfy blueconnect biznes – S, M, L oraz XL i XXL – T-Mobile oferuje odpowiednio 3, 6, 9 a nawet 12 miesięcy mobilnego dostępu do Internetu bez żadnych limitów. Po zakończeniu okresu promocyjnego klienci będą korzystać z korzystnych pakietów danych przypisanych do poszczególnych taryf blueconnect biznes, tj. od 3 GB do 100 GB. Z promocji można będzie skorzystać od 16 kwietnia do 15 czerwca br.

Promocja, w której klienci przez pierwsze miesiące trwania umowy mogą korzystać z Internetu bez limitów, jest nieodpłatnym wzbogaceniem oferty blueconnect biznes. Taryfy te stworzone zostały z myślą o klientach biznesowych, potrzebujących dostępu do szybkiego internetu mobilnego, dlatego też w bazowej ofercie T-Mobile proponuje różnej wielkości pakiety danych, w pięciu taryfach do wyboru. Od blueconnect biznes S z 3GB transferu, przez blueconnect biznes M, L i XL z odpowiednio 4, 6 i 12GB danych do wykorzystania miesięcznie, po blueconnect biznes XXL z pakietem 100GB transferu w ramach abonamentu – nowa oferta internetu mobilnego w T-Mobile odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów biznesowych. Ceny zaczynają się od 15zł netto miesięcznie, w ramach taryfy blueconnect biznes S w opcji bez urządzenia. Za opcję z modemem lub routerem zapłacimy od 20zł netto miesięcznie, zaś z tabletem lub laptopem od 30zł netto. Co więcej, obecni klienci T-Mobile, przy nowej aktywacji dla taryf M,L,XL i XXL otrzymają miesięcznie 10zł netto zniżki. Każda z taryf blueconnect biznes dostępna jest w opcji z laptopem lub tabletem, modemem, routerem albo bez urządzenia.

blueconnect biznes – najlepsza sieć i najnowocześniejsze urządzenia

Oprócz najwyższej jakości i Internetu mobilnego, klienci tablet Samsung Galaxy Tab 3, w taryfie blueconnect biznes L z abonamentem wynoszącym 70zł netto (lub 60zł netto dla obecnych klientów sieci), z 9-miesięcznym dostępem do internetu mobilnego bez limitów, można mieć już za 1zł.

Z kolei nowego Samsunga Galaxy Tab 4, z 7-calowym ekranem, można kupić za 1zł w abonamencie już za 40zł netto miesięcznie, w taryfie blueconnect biznes M, i przez pół roku korzystać z internetu mobilnego bez limitu transmisji danych.

Raport T-Mobile: mamy Najlepszą Sieć komórkową

Klienci T-Mobile mogą korzystać z najszybszego internetu mobilnego oraz wielkiego zasięgu, potwierdzonych badaniami jakości sieci mobilnych w Polsce, przeprowadzonych na przełomie stycznia i lutego 2014 r. przez niezależną firmę P3 communications na zlecenie Deutsche Telekom. Sieć T-Mobile uzyskała najlepsze wyniki spośród 4 operatorów infrastrukturalnych, bądź nie gorsze niż liderzy badania w każdym z nich. Największe przewagi sieci T-Mobile to właśnie średnie prędkości transmisji danych, czas przeglądania stron internetowych i wysyłka poczty e-mail, oraz jakość połączeń głosowych.

Więcej informacji o taryfach blueconnect biznes: www.t-mobile.pl/dlafirm

źródlo: T-Mobile Polska

KanAutor |2014-04-14T14:55:23+02:0014 kwietnia 2014 14:55|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Mox 14 kwietnia 2014 w 13:04 - Odpowiedz

  T-M chyba zrównuje ceny danych do wszystkich, wcześniej oferty na kartę, wczoraj info na konkurencyjnym portalu o większych pakietach dla indywidualnych, teraz nielimitowane w biznesie, coraz to lepiej sobie poczynają… Jeszcze niech odpalą LTE i będzie super.

  • Lastro 18 kwietnia 2014 w 06:54 - Odpowiedz

   Chyba trochę więcej niż zrównuje bo pakietów 100GB nie ma jeszcze żaden operator równie dla firm.

 2. Daro 14 kwietnia 2014 w 17:03 - Odpowiedz

  Gdzie jest info o Tab 4 w ofercie ??

 3. LesH 15 kwietnia 2014 w 08:35 - Odpowiedz

  Połączenia rozmów są w sieci T-M.pl ok, ale usługa transferu danych woła o pomstę i tu przestrzegam wszystkich chętnych. Ponad 3 lata miałem mobilny internet na osobnej SIM-karcie jako BC z laptokiem (i modemem USB). Na początku transmisja na przekaźnikach słubickich (Lubuskie) była super, download-y po ok 7 Mb/s, uploady 4-5 Mb/s, ale od października 2012 (modernizacja sieci) zaczęła się gehenna. Po modernizacji faluje od ułamków kb/s (!!!) do 2-3 Mb/s w sporadycznych porywach, a bywa i 0 (zero!) oraz zrywanie sesji. Konsultanci BOA są impregnowani na argumenty i wyszkoleni na odbijanie piłeczki i wciskanie kitu zamiast rzeczowych wyjaśnień i bicia się w piersi w imieniu firmy w obliczu dowodów na ewidentną bryndzę. Przyjmowanie reklamacji z wielką łaską. Czas na reakcję i odpowiedź klientowi na temat zgłoszenia mają aż 60 godzin, 5 dni, czyli 5 dób. Do dóby takie świadczenia. C.d.n…

  • LesH 15 kwietnia 2014 w 08:46 - Odpowiedz

   Nie przedłużyłem z BC. Zmieniłem na TakTak Frii. Testowałem tzw bezpłatny net. To ówno 50MB/doba zrywało sesję, falował transfer od 0 do max 2 Mb/s incydentalnie. OK, kolejna zmiana: kupiłem za 30 zł 6 GB/mies. Jakość świadczeń äußerst niestabilna, zrywa sesje, a mimo tego dziwnym trafem pożera paczkę jak lew, po 10 dniach już się skończyła, a żadnych filmów nie ściągam. Coś okropnego z internetem mobilnym w T-M.pl więc jaką dadzą gwarancją, że w internecie na kontrakt jakość się radykalnie zmieni? Żadnej! Aż strach u nich brać na umowę. 🙄 To nie żarty, to prawda smutnych doświadczeń klienta biznesowego. 😎

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.