Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe-Prezenty świąteczne od T-Mobile: no Limit za 1,99 zł

Prezenty świąteczne od T-Mobile: no Limit za 1,99 zł

Od 14 listopada T-Mobile wprowadza nowe, świąteczne oferty promocyjne. Osoby podpisujące umowę lub aneks do umowy z operatorem będą mogły kupić atrakcyjne telefony lub smartfony w promocyjnych cenach, a także otrzymać w prezencie usługi dodatkowe, takie jak „nielimitowane” SMSy czy rozmowy krajowe za jedyne 1,99zł. W ramach świątecznej promocji T-Mobile obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają 10% upustu od abonamentu przez cały okres trwania umowy.

Propozycje „Święta w T-Mobile. Oferta minutowa z telefonem” oraz „Święta w T-Mobile. Oferta multimedialna z telefonem” oparte są na taryfach Rodzinnych. Wszystkie taryfy zawierają duże pakiety minut do sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz usługę bezpieczny Internet w T-Mobile, która pozwala na pełną kontrolę kosztów podczas korzystania z Internetu w telefonie. Obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer z innej sieci, którzy podpiszą z T-Mobile umowę w okresie świątecznym, rozpoczynającym się 14 listopada, będą mogli cieszyć się niższym, promocyjnym abonamentem. Przewidziano dla nich 10-procentowy upust na abonament, który obowiązywać będzie przez cały okres umowy zawartej na 24 lub 48 miesięcy. Dodatkowo T-Mobile, dbając o środowisko naturalne, przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy zrezygnują z papierowej wersji faktury na rzecz jej elektronicznego odpowiednika. Wszyscy abonenci, którzy wybiorą opcję f@ktura zapłacą abonament miesięczny niższy o 5 zł brutto.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszyscy podpisujący z T-Mobile umowę otrzymają możliwość wykupienia dodatkowych usług za symboliczną kwotę 1,99zł, bez względu na wysokość abonamentu. Użytkownicy taryf Rodzina 20 i 40 będą mogli otrzymać w ramach tej sumy „nielimitowane” SMSy i MMSy na wszystkie numery w T-Mobile w kraju, a także usługę Sieć Rodzinna, w ramach której można wykonywać bezpłatne połączenia pomiędzy dwoma numerami w sieci. Taryfy Rodzina 60 i 80 przewidują dodatkową możliwość wyboru usługi nielimitowanych rozmów krajowych w obrębie sieci T-Mobile oraz „nielimitowane” SMSy i MMSy na wszystkie krajowe numery, bez względu na operatora. Najwyższa opcja abonamentowa – Rodzina 110 – zapewnia całkowicie darmowe rozmowy z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych oraz możliwość wykupienia za 1,99 zł nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi oraz Sieci Rodzinnej dla grupy czterech osób. Numery w sieci rodzinnej mogą komunikować sie ze sobą w ramach pakietu 2000 minut, które otrzymuje każdy numer należący do grupy.

Wszystkie dodatkowe usługi w promocyjnej, świątecznej cenie wykupić można zawierając umowę abonamentową z T-Mobile w jednym z salonów, zlokalizowanych na terenie całego kraju, lub online.

źródło: T-Mobile

Kan

Autor |2012-11-12T14:59:59+01:0012 listopada 2012 14:59|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |10 komentarzy

10 komentarzy

 1. LesH 12 listopada 2012 w 21:18 - Odpowiedz

  Umowy na 48 miesięcy??? Jeszcze nie zakazano takich cyrografów? Miały się skończyć umowy dłuższe niż 2 lata…

 2. obserwator 12 listopada 2012 w 22:39 - Odpowiedz

  Przecież to niemiecka precyzja, żebyś placił abonament najlepiej przez 7 lat w cyrografie. Była Era było żle, jest T-Mobile, jest jeszcze większy syf.

 3. d8wid 13 listopada 2012 w 07:29 - Odpowiedz

  [b] 24 lub 48 miesięcy [/b]

  Przecież nikt wam nie każe zawierać umowy na 48, a jak widać są tacy którym to pasuje ze względu na cenę telefonu. Czy to jest opłacalne czy nie to już inna sprawa… Ja to 48 po prostu ignoruję jakby nie istniało.

 4. spiro 13 listopada 2012 w 09:32 - Odpowiedz

  lesh: zgodnie z ustawą (obecna lub przyszłą) cyro na max 24 miesiące dotyczy tylko NOWYCH umów. oznacza to, ze w przedłużeniach mozna dać tyle ile operator sobie zamarzy. i będzie to całkowicie legalne.

 5. ERA mozesz wiecej 13 listopada 2012 w 21:44 - Odpowiedz

  „Najwyższa opcja abonamentowa – Rodzina 110 – zapewnia całkowicie darmowe rozmowy z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych oraz możliwość wykupienia za 1,99 zł nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi oraz Sieci Rodzinnej dla grupy czterech osób. Numery w sieci rodzinnej mogą komunikować sie ze sobą w ramach pakietu 2000 minut, które otrzymuje każdy numer należący do grupy”. [u] [/u] [u] [/u]
  Jeżeli mamy wszystkie rozmowy za darmo, to po co wykupować sieć rodzinną? Nielogiczne.

  • xxx 21 listopada 2012 w 15:09 - Odpowiedz

   i tu sie mylisz bo zeby np. twoja osoba bliska nie musiala ci sygnalow puszczac. czytaj zasygnalowac cie to mozesz wykupic to tylko 1,99 zł i moze dzownic praktycznei bez ograniczen.

 6. ddddddd 14 listopada 2012 w 00:29 - Odpowiedz

  jak mozna zrobic zeby net dzialal w fonie i zeby miec gg?

 7. RAFEX 21 listopada 2012 w 13:28 - Odpowiedz

  Ponieważ numery objęte siecią rodzinną mogą komunikować się między sobą za darmo i mają do siebie po 2000 min. każdy (abonent ponosi wtedy koszt 1,99zł/m). Jednak sens jest 😉

  • LesH 21 listopada 2012 w 15:46 - Odpowiedz

   Dokładnie tak, jak piszesz. Sieć rodzinna to prezent od fundatora, dający zaproszonym bezpłatne rozmowy wychodzące, zarówno do fundatora, jak i między swoją czwórką. Jeśli zaprosi się do takiego rodzinnego kompletu posiadających karty prepaid w TakTak-u, nie muszą mieć ani grosza na koncie, by dzwonić między sobą, a te 1,99 zł/miesięcznie ze strony 'fundatora’ to marne grosiki, ponieważ wychodzi po ok 50 groszy miesięcznie na każdy nr tel. 😎

  • Donco 22 listopada 2012 w 09:37 - Odpowiedz

   Dlatego sieć rodzinna jest świetna, zwłaszcza jak ma się dzieci 🙂 czy mają środki czy nie mogą zawsze zadzwonić i to dla mnie jest już duży plus.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile