Jesteś tutaj:-, Newsy, Reklama, Rozrywka, T-Mobile-Electronic Beats Festival: druga edycja

Electronic Beats Festival: druga edycja

Kolejna edycja festiwalu Electronic Beats – międzynarodowego projektu muzycznego T-Mobile – odbędzie się już 28 kwietnia w Gdańsku.

Polski debiut festiwalu Electronic Beats miał miejsce w grudniu minionego roku. Na warszawskiej scenie zaprezentowali się Groove Armada, The Drums, Zola Jesus i Wiley’a. Przy ich muzyce bawiło się ponad 2,5 tysiąca fanów.

Podczas tegorocznej edycji, która będzie miała miejsce w Centrum Stocznia Gdańska zaprezentują się zagraniczne gwiazdy, które ujawnimy lada dzień. Polscy artyści, którzy wezmą udział w tym niezwykłym muzycznym wydarzeniu zostaną wyłonieni w specjalnej edycji plebiscytu „Zrób Głośniej! na Electronic Beats”. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, bez względu na staż i dorobek artystyczny. Wystarczy mieć osobowość sceniczną, własny repertuar i poruszać się w stylistyce bliskiej idei Electronic Beats (od tanecznej elektroniki po alternatywne, rockowe brzmienia). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz regulamin dostępny jest na portalu T-Mobile Music.

Electronic Beats gra w całej Europie od ponad dekady – to już 200 koncertów, m.in., w Berlinie, Kolonii, Wiedniu, Barcelonie i Budapeszcie, na których bawiło się ponad 300 tysięcy fanów. Ale Eletronic Beats to nie tylko festiwal. Pod tą nazwą kryje się pełny program muzyczny, obejmujący, m.in., opiniotwórczy, anglojęzyczny magazyn, cykliczną kompilację DVD „Slices”, portal internetowy, blogi i media społecznościowe, a także EB TV oraz EB Radio.

źródło: T-Mobile

KanAutor |2012-02-27T13:34:13+02:0027 lutego 2012 13:34|Kategorie: Inne, Newsy, Reklama, Rozrywka, T-Mobile|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. drumm 27 lutego 2012 w 19:44 - Odpowiedz

  Bardzo dobry ruch 🙂 T-Mobile powoli staje się patronem młodych talentów i bramą do sukcesu i na dodatek z możliwością międzynarodowego zaistnienia. Takich przedsięwzięć potrzeba dla przyszłości naszego kraju i ilości odniesionych tu sukcesów

 2. sylwekolkusza 28 lutego 2012 w 18:15 - Odpowiedz

  Nowa oferta Heyah 5. marca. Na 5. marca Heyah zaplanowała konferencję prasową, na której przedstawi swoją nową ofertę.
  Konferencja odbędzie się w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie o godzinie 12:00. Jak zapowiada Heyah, od tego dnia nic już nie będzie takie samo.

 3. krisu wsp 28 lutego 2012 w 18:22 - Odpowiedz

  mam problem nie moge wejść w aplikacje jak próbuje to wyłancza sie telefon i sam sie załancza jaka może być przyczyna??? do tej pory wszystko chodziło a tu nagle wałek prosze o pomoc z góry dzieki

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.