Nowa aranżacja sklepów T-Mobile pozwoli klientom przetestować możliwie największą liczbę urządzeń. Zmiany w wyglądzie mają zapewnić klientom jak największą swobodę w poruszaniu się po sklepie oraz dać im możliwość obejrzenia i przetestowania jak największej liczby urządzeń.

Nowa aranżacja salonu T-Mobile – Aleje Jerozolimskie 181
W nowej aranżacji sklepu telefony prezentowane są razem z odpowiadającymi im akcesoriami, dzięki czemu łatwiej można znaleźć np. potrzebny zestaw słuchawkowy, bluetooth czy etui. W specjalnych multimedialnych strefach można sprawdzić działanie oferowanych w naszej sieci najnowszych tabletów czy laptopów.

W elektronicznych kioskach na dotykowych ekranach klienci mogą poznać szczegóły wybranych przez siebie oferty i przyjrzeć się telefonom jeszcze przed podpisaniem umowy przy nowych, komfortowych stanowiskach obsługi indywidualnej.
źródło: T-Mobile Trendy
Kan
Bardzo fajny wystrój i dobrze, że postawiono na dużą interakcje można sobie wygodnie sprawdzić telefon, których chcemy np. wziąć przy podpisywaniu umowy 🙂 Ciekawe czy wzorem salonów w USA będą też takie fajne sofy przy biurkach do obsługi klientów 😀
i tak tmobile pozostanie jako tandeta i badziew…bylem 10 lat w era i ucieklem do play i jest super, tj.darmowe rozmowy i sms, duze pakiety internetowe, konto ważne rok po kazdym doladowaniu – juz od 5zl. po tylu latach orange i tmobile wpadly na pomysl wydluzenia aktywnego konta, żałosne i śmieszne…
ps. w play ludzie otrzymuja za DARMO rozmowy i dalej CHCĄ PŁACIC za polączenia, sory , ale ja tego nie rozumiem. juz slysze opozycje – ale trzeba miec w play rodzine, no to przenieście sie do play (ja mam rodzine w play), proste…tylko trzeba troche pomysleć…
Dobry pomysł, popieram, tylko ten …różowy kolor.
Kto chce widzieć różowy to widzi różowy. Ale to jest magenta. Pracowałem jakiś czas w Niemczech, wtedy gdy u nas jeszcze była Era i T-Mobile oraz magentę kojarzę raczej z niemiecką solidnością i zachodnią jakością. Wystrój chyba tożsamy z współczesnymi trendami, czyli ja bym to nazwał ciepłym minimalizmem. Bardzo nowocześnie.
Stanowiska w salonach T-Mobile z wieloma różnymi telefonami, odpalonymi do swobodnego przetestowania obsługi i funkcji dla klientów, aby świadomie wybrali terminalek dla siebie przed umową lub zakupem gotówkowym, to wyśmienity pomysł! Dotychczas większość wystawionych 'na dotykanie’ sprzętów, a niekiedy wszystkie – to były 'martwe’ atrapy. Szkoda, że tylko salony kopnie taki zaszczyt, ponieważ przy granicy z PL mam tylko 'sklep dilerski’ T-Mobile, a najbliższe salony to jazda co najmniej 80 km polskimi drogami w jedną stronę. Mnóstwo rodaków zamieszkuje peryferie i ma podobną sytuajcę. Ti-Mobajlu pomyśl także o tych mniejszych, o swoich sklepach, punktach dilerskich, nie traktuj jak piąte koło u wozu, bo taka polityka może skończyć się tym, że znajdą sobie lepszego 'Większego Brata’ – kooperanta i zrobią tak, jak kiedyś sklepy Germanos wywinęły numer Erze, przechodząc pod P4 Play. Zastrzegam, iż nie mam ani nie miałem nigdy nic, ale to nic wspólnego z żadnym ze sklepów czy punktów dilerskich jakiegokolwiek operatora, ani nikt z moich bliskich, więc nie podszyty nadzieją na ukrytą korzyść biznesową, ale jako klient.
Na pewno możliwość wcześniejszego uruchomienia przetestowania interesującego nas telefonu zasługuje na pochwałę, bo żadne opinie recenzje nie zastąpią samodzielnej oceny urządzenia. Brawo i trzymam kciuki za dalsze zmiany.
Zywe telefony w salonie T-Mobile, to niestety bujda. U mnie w Katowicach wiekszosc to atrapy ktorych wiadomo nie sprawdze w dzialaniu, a szkoda. Pewnie tylko jeden salon, na dodatek w stolicy daje takie mozliwosci.
Dopiero wczoraj ukazał się tutaj news o zapowiedziach tych zmian w salonach, więc musi upłynąć minimum kilka tygodni, zanim w poszczególnych salonach (bo nie we wszystkich jednocześnie, jak na pstryczek) pojawią się stanowiska z odpalonymi telefonami. Jestem pewien, że wkrótce zrobią tak, jak już od lat jest w każdym T-Punkt w Niemczech. Przecież to teraz jedna marka, w De i w PL.
Mam pytanie do użytkowników Omnii HD. Ma Ktoś problemy z nagrywaniem filmików ?? W moim telefonie są ogólnie same problemy ba telefon był 8 razy w serwisie i 5 razy aktualizowali softa , 3 razy naprawiali , ale może 3 razy coś się poprawiło ale tylko w ogólnej obsłudze samego telefonu , a same nagrywanie to tragedia. Nagrywam , na kartę pamięci , różne rodzaje i pojemności Najczesciej na 16GB lub mniejszą ale zawsze klasy 10. CO chwile podczas samego nagrywania ( najczęściej filmiki dłuższe niż 2min ) telefon się resetuje ( wyłącza i włącza na nowo ) , często nie podczas samego zapisu się zawiesza , a sam filmik przepada ale najgorszy jest dźwięk – po prostu tragedia!! W normalnych warunkach np rozmowa w pokoju jest jeszcze w miarę ale z każdym kolejnym dB wyżej jest coraz gorzej .Filmiki nagrane w miejscach typu stadion , klub muzyczny , pub , sala taneczna ( weselna ) nie nadają się do słuchania bo sam obraz jest OK ale dźwięk to koszmar – charczenie , świsty itd. Starsze gorsze/słabsze telefony , które miałem nagrywały dużo lepiej sam dźwięk. Nawet obniżałem czułość nagrywanego dźwięku ale po prostu było tylko ciszej… Nie wiem czy to tylko mój telefon ma takie problemy z nagrywanie filmików bo z tego co się zorientowałem to ogólnie nikt nie narzekał albo po prostu nie nagrywa filmików w takich miejscach albo to jemu nie przeszkadza. Pani w serwisie odbierająca mój telefon stwierdziła , że mój telefon to jedyny taki przypadek w ich serwisie (w Katowicach ) i tak naprawdę powinni go wymienić na nowy lub inny bo od samego zakupu mam z nim same problemy i to nawet nie związane z aparatem i kamerą , a znacznie poważniejsze. Tyle , że Pani , która odbiera dany telefon do serwisu nie ma wpływu na to czy samsung polska zechce go wymienić , a z tego co się zorientowałem to unikają tego jak ognia. Bardzo proszę o informacje są Wasze wrażenia. Z góry bardzo dziękuje
znacie kod na podgłośnienie tego tel ?
Bardzo ładnie sie to prezentuje i podoba mi się pomysł z sofami. Przytulnie to wygląda. No i dobrze,że nie będzie się trzeba zastanawiać na środku salonu gdzie będzie można obejrzeć coś co nas interesuje i bezpośrednio do tego podejść a nie błądzić po całym pomieszczeniu 🙂
i do @wiek … widzę że ktoś tu promuje play … a co do Ery to nie wiem czy zauważyłeś ale Ery już nie ma tylko jest T-Mobile… i nie zmieniła się tylko nazwa a również oferta… więc jeśli chcesz komentować to może poczytaj aktualna ofertę. 😉