Jesteś tutaj:-, Apple, Finanse, Newsy, Operatorzy, Płatności, Plus, Promocje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Masz stary telefon? Plus go od Ciebie odkupi

Masz stary telefon? Plus go od Ciebie odkupi

Plus rozszerza program Plus Odkup o kolejnych producentów smartfonów. Klienci mogą już odsprzedawać używane telefony marek: Samsung, LG, OPPO, Motorola, Nokia, Realme, Sony oraz Xiaomi. Środki ze sprzedaży urządzenia zostaną przekazane na konto użytkownika i mogą zostać przeznaczone na pokrycie rat za nowy sprzęt. Dodatkowo, Plus wprowadza nowy abonament dla klientów odsprzedających iPhone i wybierających nowy smartfon marki Apple.

Plus Odkup pozwala na odsprzedaż posiadanego smartfona marek: Apple, Samsung, LG, OPPO, Motorola, Nokia, Realme, Sony czy Xiaomi i zakup nowego urządzenia podczas jednej wizyty w salonie. Ocena stanu technicznego telefonu jest wykonywana automatycznie poprzez dedykowaną aplikację i zajmuje to tylko kilku minut. Na podstawie otrzymanych wyników klient otrzymuje wycenę urządzenia. Uzyskane pieniądze przelewane są na konto abonenckie w Plusie i mogą być wykorzystane na dowolne usługi z oferty lub opłacenie rat za nowe urządzenie.

 

Plus odkupi używane smartfony

Zdecydowana większość smartfonów trafia do szuflad, gdzie zalega latami. Wybierając Plus Odkup można przyczynić się do ograniczenia problemu  elektrośmieci. Dodatkowo, nie trzeba zajmować się czasochłonną sprzedażą używanego smartfona poprzez ogłoszenia na platformach internetowych lub przez znajomych. W Plusie klient ma gwarancję zapłaty konkretnej, ustalonej kwoty. Dane z odkupionych smartfonów zostają usunięte zgodnie z bezpiecznym standardem ADISA. Można także skorzystać z pomocy sprzedawcy przy przenoszeniu danych ze starego urządzenia na nowe. Smartfony nadające się do dalszego użytkowania, otrzymają drugie życie, a pozostałe zostaną zutylizowane w odpowiedzialny sposób.

Plus odkupi używany smartfon grafika

 

Ile można zyskać?

Przykładowo, klient, który zdecyduje się odsprzedać smartfon Samsung Galaxy S21 5G 128 GB w bardzo dobrym stanie może otrzymać ponad 1000 złotych. Natomiast za Samsung Galaxy S20 128 GB na konto abonenckie wpłynie blisko 800 złotych. Użytkownicy Xiaomi Mi 10T Lite 5G 128 GB mogą zyskać ponad 400 złotych.

 

Wybierz nowego iPhone w Plus Odkup

Nadal dostępny jest także program, w ramach którego można odsprzedać używanego iPhone i kupić nowy w atrakcyjnej cenie. Użytkownicy korzystający z oferty Plus Odkup, mogą wybrać nowy iPhone z całej serii 14 – iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max wraz z abonamentem już od 59 zł/mies. z pakietem 50 GB.

 

Plus Wymiana – sprytny sposób na najnowszego iPhone

Klienci, którzy skorzystają z zakupu nowego iPhone dzięki programowi Plus Odkup, po dwóch latach mogą zdecydować się na kolejną wymianę smartfona. Dzięki dostępnemu już od kilku miesięcy programowi Plus Wymiana, po spłaceniu 24 rat za urządzenie mają możliwość zmiany używanego iPhone 14 na jeden z modeli marki Apple, które dopiero wejdą do sprzedaży. Pozostałe 12 rat zostanie anulowanych.

 

Autor |2023-04-19T11:09:33+02:0019 kwietnia 2023 11:11|Kategorie: Android, Apple, Finanse, Newsy, Operatorzy, Płatności, Plus, Promocje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.