Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Netia, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Taryfy, Telewizja-Plus Światłowód za 1 zł miesięcznie przez 1 rok

Plus Światłowód za 1 zł miesięcznie przez 1 rok

Plus wprowadza kolejną usługę za 1 zł miesięcznie. Do oferty abonamentu głosowego za 1 zł dołącza internet światłowodowy. Od poniedziałku 21 marca br. klienci będą mogli kupić najlepszy, najszybszy i super stabilny internet światłowodowy z prędkością do 1 Gb/s za jedyne 1 zł miesięcznie nawet przez rok!

Promocyjna oferta na światłowód za 1 zł/mies. z prędkością do 1Gb/s obejmuje usługę Plus Światłowód realizowaną w oparciu o infrastrukturę Netii w zabudowie wielorodzinnej.

 

1 zł/mies. za światłowód z prędkością do 1Gb/s przez 6 miesięcy

Klienci, którzy nie posiadają innych produktów Plusa, wybierający ofertę światłowodu z prędkością do 1 Gb/s zapłacą mniej za internet. Przez 6 miesięcy opłata za szybki i stabilny Plus Światłowód będzie wynosić symboliczną złotówkę miesięcznie!

 

Światłowód za 1 zł/mies. z prędkością do 1 Gb/s przez rok

Aż dwanaście miesięcy abonamentu za 1 zł/mies. otrzymają klienci, którzy dodatkowo zdecydują się zawrzeć nową umowę lub przedłużyć obecną na abonament telefoniczny w Plusie za min. 50 zł/miesięcznie. Po roku abonament światłowodowy będzie wynosił 60 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za e-fakturę).

 

Promocyjna oferta światłowodowa Plusa na sieciach poza Netią

Na tych samych zasadach z promocji mogą skorzystać także klienci objęci zasięgiem sieci światłowodowej wykorzystującej infrastrukturę Inea, Nexera, Tauron oraz Orange w zabudowie wielorodzinnej oraz jednorodzinnej. W tym przypadku miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s w ramach promocji będzie wynosił 26 zł/mies. przez 6 lub 12 miesięcy.

Ponadto, od 21 marca br. Plus obniża opłaty abonamentowe o 10 zł dla wszystkich oferowanych prędkości internetu światłowodowego na sieciach poza Netią. Oznacza to że, po okresie promocyjnym miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s  będzie wynosił 85 zł/mies. zamiast 95 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za e-fakturę).

W cenie abonamentu wszyscy klienci otrzymują router internetowy oraz dodatkową kartę SIM z dostępem do mobilnego internetu Plusa z pakietem 5 GB.Autor |2022-03-18T13:53:10+02:0018 marca 2022 13:40|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Netia, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Taryfy, Telewizja|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.