Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Telewizja, Top7-Darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News w Plusie

Darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News w Plusie

Sieć Plus, aby umożliwić milionom swoich klientów możliwość bycia stale i na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w Polsce i zagranicą, podjęła decyzję o darmowym transferze danych podczas korzystania z aplikacji Polsat News. Z darmowego transferu mogą korzystać także klienci Plusha.

Od polityki, przez sport, aż po pogodę. Aplikacja Polsat News to najnowsze wiadomości w jednym miejscu. Wystarczy smartfon w ręku, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i zagranicą. Najważniejsze wydarzenia na żywo czy programy Polsat News są teraz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dzięki intuicyjnej aplikacji wystarczy jedno kliknięcie, by sprawdzić, co ważnego dzieje się teraz.

Polsatnews.pl z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe zaufanie użytkowników. Marzec był najlepszym miesiącem w historii portalu Polsatnews.pl. Porównując wyniki w ujęciu rok do roku, portal Polsat News odwiedziło ponad 5 milionów unikalnych użytkowników czyli aż o 274% więcej, a w porównaniu z lutym 2020 liczba ta wzrosła ponad dwukrotnie. Tak wysoka liczba użytkowników przełożyła się w marcu na ponad 39,1 mln odsłon (wzrost aż o 621% w porównaniu z analogicznym miesiącem w ubiegłym roku, a także wzrost o 207% w porównaniu z lutym 2020).

Wszystkie informacje można śledzić w samym kanale, jak również na stronie internetowej www.polsatnews.pl oraz poprzez aplikację dostępną na smartfony.

 

Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji Polsat News?

  1. a) Android: Bądź na bieżąco! Koronawirus – najnowsze informacje z Polski i ze świata. Kliknij https://polsatnews.page.link/android i zainstaluj aplikację Polsat News.
  2. b) IOS: Bądź na bieżąco! Koronawirus – najnowsze informacje z Polski i ze świata. Kliknij https://polsatnews.page.link/ios i zainstaluj aplikację Polsat News.

Więcej szczegółów w regulaminie aplikacji.

Źródło:

plus.plAutor |2020-04-20T15:11:20+02:0020 kwietnia 2020 15:11|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Telewizja, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.