Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Inne, Internet, Motorola, Newsy, Operatorzy, Plus, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Tablety, Taryfy, Telefony, Top30, Top7-Motorola Moto G8 Plus już dostępna wyłącznie w ofercie Plusa

Motorola Moto G8 Plus już dostępna wyłącznie w ofercie Plusa

Moto G8 Plus oferuje najlepszy w swojej klasie systemem trzech aparatów fotograficznych z technologią Quad Pixel i 4-krotnie większą wrażliwością na słabe światło oraz 25 Mpx aparat do selfie. Dzięki pokrywającemu cały obszar od krawędzi do krawędzi ekranowi 6,3″ Max Vision FHD+ wszystko jest widoczne tak wyraźnie, że można dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Wyjątkowe wrażenia zapewnia dźwięk surround z dwóch głośników stereo wspieranych technologią DolbyAudio.

Motorola Moto G8 Plus już dostępna wyłącznie w ofercie Plusa

Moto G8 Plus wyposażony jest w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 i posiada 4 GB pamięci DDR RAM. Smartfon ma zainstalowany system Android 9 Pie i dzięki baterii 4000 mAh, a ultraszybkie ładowanie Turbo Power pozwala po 15 minutach naładować go na aż 8 godzin pracy.

Motorola Moto G8 Plus jest dostępna w Polsce wyłącznie w ofercie sieci Plus. Można ją dostać w sprzedaży ratalnej na 24, 36 lub nawet 48 miesięcy. W ofercie dla nowych klientów Plus Abonament jego cena wynosi 1 zł opłaty początkowej i raty 50 zł przez dwa lata, 33 zł przez trzy lata i 25 zł przez cztery lata. W ofercie dla klientów przedłużających umowę Moto G8 Plus jest dostępna bez opłaty początkowej w 24 ratach po 49,96 zł lub 36 ratach po 33,31 zł. Można ją też otrzymać w ofercie zakupu telefonu bez kosztów abonamentu (na raty 0%) oraz ofercie MIX.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.