Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Top7-Teraz w Strefie Plusów można dostać voucher 50 zł na prezentmarzen.com

Teraz w Strefie Plusów można dostać voucher 50 zł na prezentmarzen.com

Można skoczyć ze spadochronem, skorzystać ze SPA lub wybrać jedną z wielu innych atrakcji w niższej cenie! 1376 lokalizacji i ponad 3500 atrakcji do wyboru! Już od dziś użytkownicy wszystkich rodzajów ofert telekomunikacyjnych w sieci Plus mogą dostać voucher o wartości 50 zł na niezapomniane przeżycia z prezentmarzen.com!

 

„Prezent Marzeń od Plusa” to promocja dla klientów wszystkich rodzajów ofert (abonament, mix, na kartę, Internet), w której można dostać voucher 50 zł do wykorzystania na prezentmarzen.com. Wystarczy tylko:

  1. Wysłać na numer 80880 bezpłatnego SMS-a o treści VOUCHER.
  2. W odpowiedzi przesłany zostanie kod uprawniający do zakupów z rabatem 50 zł.
  3. Wejść na stronę www.prezentmarzen.com i zrealizować kod.

 

Promocja obowiązuje do 1 grudnia lub wyczerpania puli kodów, natomiast otrzymany kod należy zrealizować do 31 grudnia br. O jego otrzymaniu zadecyduje pierwszeństwo spełnienia warunków promocji. Na jeden numer telefonu można otrzymać tylko jeden kod.

 

Więcej informacji w regulaminie promocji i na www.plus.plAutor |2019-06-17T13:25:34+02:0017 czerwca 2019 14:10|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.