Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Rozrywka, Taryfy, Top7-Wybieraj na swoich zasadach – nowe oferty Plusa

Wybieraj na swoich zasadach – nowe oferty Plusa

Nowy abonament z trzema usługami premium do wyboru: HBO GO lub Liga Mistrzów UEFA w IPLI lub TIDAL w cenie abonamentu – to nowości w ofercie Plusa dostępne od 25 kwietnia.

Без названия (1)

Plus wprowadza nowy abonament w ofercie głosowej oraz dodaje całkowicie nową usługę w postaci dostępu do serwisu muzycznego TIDAL Od 25 kwietnia dostępny będzie abonament, w cenie którego można na cały czas umowy wybrać jedną z trzech usług premium.

Снимок экрана 2019 04 24 в 9.58.12

 

W nowym abonamencie za 70 zł miesięcznie, oprócz wybranej usługi , klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz Internet bez końca – pakiet 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie korzystać z Internetu oraz wybranej usługi z prędkością 2 Mb/s. Usługi do wyboru w ramach abonamentu, to:

Tidal, czyli serwis umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline, zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów, a także

HBO GO, czyli ceniony przez widzów na całym świecie serwis online, w którym można oglądać hity filmowe i kultowe seriale na różnych platformach sprzętowych: PC, tablet, smartfon, Smart TV, dekoder.

Pakiet IPLA Polsat Sport Premium, czyli na żywo i w wysokiej jakości wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz związane z nimi specjalne programy: przed i pomeczowe studia z dogłębnymi analizami i komentarzami ekspertów.

Снимок экрана 2019 04 24 в 9.58.17

 

Nowe warianty abonamentów pojawią się także w ofercie Plusa dla Firm. Oferta głosowa za 70 zł netto z nielimitowanymi usługami otrzyma dwa razy większy pakiet internetowy 30 GB oraz wyższą prędkość po jego wykorzystaniu pozwalająca na swobodne korzystanie z Internetu (2 Mb/s), a w cenie abonamentu przez całą jego długość dostępne są po aktywacji wszystkie usługi dodatkowe: Doradca biznesowy, Serwis urządzenia, Centralka Firmy, Prawnik oraz Bezpieczny Internet.

Снимок экрана 2019 04 24 в 9.58.22

 

 Autor |2019-04-24T10:03:47+02:0024 kwietnia 2019 10:03|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Rozrywka, Taryfy, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.