Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top30, Top7-Startuje Loteria Plus – roczne pensje, smartfony i nagrody pieniężne dla klientów ofert na kartę sieci Plus

Startuje Loteria Plus – roczne pensje, smartfony i nagrody pieniężne dla klientów ofert na kartę sieci Plus

W świąteczny poniedziałek 22 kwietnia rozpoczyna się Loteria Plus. Łączna pula nagród to 384.000 zł brutto, w tym roczne pensje i smartfony Samsung Galaxy S9! Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci, którzy w okresie trwania loterii kupią i aktywują  starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę, lub doładują swoje konto za min. 5 zł, a także zgłoszą się do gry. Loteria będzie trwała do 2 czerwca 2019 r. i jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

W „Loterii Plus” może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko:

  1. Kupić starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę w okresie trwania loterii, lub doładować konto za min. 5 zł, jeśli starter został aktywowany przed startem loterii.
  2. Wysłać SMS-a o treści PLUS pod numer 4488 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej loteriaplus.pl.

Do wygrania są 4.254 nagrody, których łączna wartość wynosi 384.000 zł brutto. Co tydzień, przez sześć kolejnych tygodni, losowana będzie nagroda główna, czyli roczna pensja w wysokości 42.000 zł oraz smartfon Samsung Galaxy S9, a codziennie będą losowane nagrody pieniężne w wysokości 1.000 zł i 100 pakietów 10 GB.

Do loterii można się zgłaszać nawet codziennie, zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną. Na podstawie zgłoszenia dokonanego w danym dniu bierze się udział w losowaniu 1.000 zł lub 10 GB oraz w tygodniowym losowaniu rocznej pensji lub smartfonu.

Loteria to kolejny element kampanii „Plus łączy Polskę z Ukrainą”, promującej ofertę dopasowaną do potrzeb obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce, której twarzą jest bardzo popularna ukraińska artystka Jamala. W ofercie tej za 25 zł klienci otrzymują na 30 dni wszystkie usługi w Polsce bez limitu (rozmowy, SMS-y, MMS-y) i pakiet internetowy 10 GB. Dodatkowo Plus jako jedyny na polskim rynku operator komórkowy oferuje darmowy transfer danych na Viber, jeden z najpopularniejszych komunikatorów na Ukrainie, a za 19 gr/min klienci mogą także dzwonić do trzech największych sieci komórkowych na Ukrainie – Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

Szczegóły loterii i regulamin będą udostępnione na stronie internetowej www.loteriaplus.pl.Autor |2019-04-18T12:53:02+02:0018 kwietnia 2019 14:00|Kategorie: Android, Bez kategorii, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top30, Top7|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. radan 25 kwietnia 2019 w 20:03 - Odpowiedz

    w a2mobile tez mogliby zrobić 🙂

    • duko 26 kwietnia 2019 w 00:26 - Odpowiedz

      ano ano, pewnie zrobią znając ich, a poza tym u nich teraz za 10 zł no limit jakby co.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.