Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Top7-50 GB za mobilną aplikację Plus Online!

50 GB za mobilną aplikację Plus Online!

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Teraz można dostać za darmo olbrzymi pakiet internetowy tylko za jej pobranie i zainstalowanie na swoim telefonie, a w kolejnych miesiącach planowane są kolejne promocje dla użytkowników aplikacji Mobilny Plus Online.

Promocja „PAKIET EXTRA 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje do 31 maja br. i jest adresowana do użytkowników usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Klienci, którzy pobiorą na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online otrzymają jednorazowy pakiet 50 GB na krajową transmisję danych. Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty jego przyznania, a jego aktywacji zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Без названия (2)

Funkcjonalności aplikacji Plus Online dla użytkowników usług prepaid i mix:

  • można w dowolnej chwili sprawdzić stan środków do wykorzystania (stan konta/ liczba minut/SMS/MMS/GB);
  • można łatwo doładować swój numer telefonu lub swoich bliskich;
  • w każdej chwili można dokupić pakiet, zwiększyć ilość GB lub zarządzać usługami na koncie;
  • możliwość monitorowania na bieżąco historii połączeń i aktywności automatyczne logowanie do aplikacji na bazie rozpoznanego numeru karty SIM.

Na Plus online znajduje się także baza wiedzy zawierająca najczęstsze pytania klientów i odpowiedzi na nie. Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami  Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Korzystanie z Plus Online jest darmowe.

Aplikacja Mobilny Plus Online jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android.

 Autor |2019-04-30T11:51:58+02:0030 kwietnia 2019 11:50|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Wydech 8 maja 2019 w 20:14 - Odpowiedz

    Bardzo ciekawa promocja.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.