Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Promocje, Sprzęt, Telefony, Top7-W Plusie telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu

W Plusie telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu

Od dziś w sieci Plus można kupić telefony na raty 0%, bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy. Plus jako największa sieć sprzedaży w Polsce umożliwia dostęp do profesjonalnej obsługi nawet w niewielkich miejscowościach, a profesjonalne doradztwo ekspertów pomoże w wyborze właściwego smartfona.

 

To oferta dla klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach i szczególnie atrakcyjna dla osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich lub korzystały do tej pory z oferty „Tylko SIM” lub oferty „na kartę”, a także dla tych klientów, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.

W Plusie telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu 2

Wyróżnikiem oferty jest to, że klient otrzymuje telefon wraz kartą SIM, której może używać lub nie. Sam o tym decyduje i jeśli nie korzysta – nie płaci! Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony i nie ma w niej opłaty aktywacyjnej. Gdy klient zacznie używać kartę SIM opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta:

 • 10 zł za wykonane połączenie (pozostałe połączenia do końca cyklu bezpłatne),
 • 10 zł za wysłanego SMS (pozostałe SMS-y do końca cyklu bezpłatne),
 • 10 zł za transmisję danych maksymalnie 2 GB Internetu (lejek 32 kbs),
 • MMS-y według cennika, czyli 0,23zł za sztukę.

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych, a oferta nie uprawnia do udziału w Programie smartDOM i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.

W Plusie telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu

Klient może też skorzystać z opcji z usługą Serwisu Urządzenia, która za 10 zł miesięcznie umożliwia naprawę telefonu w przypadku jego uszkodzenia.Zakres usługi Serwis Urządzenia obejmuje organizację i pokrycie kosztów transportu telefonu od klienta do i z punktu naprawczego oraz dokonanie naprawy lub wymiany: wyświetlacza, obudowy, przycisków, kamery , a także usunięcie skutków zalania.

Więcej informacji znajduje się w regulaminach promocji i usługi oraz na stronie www.plus.plAutor |2019-03-01T14:17:38+02:001 marca 2019 14:17|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Agent 2 marca 2019 w 07:29 - Odpowiedz

  Oferta dostępna przez infolinie sieci plus

 2. worm 6 marca 2019 w 10:10 - Odpowiedz

  Czyli moge wziąć telefon w plusie ale z numerem zostać w a2mobile ??

 3. aninim 11 marca 2019 w 18:20 - Odpowiedz

  P.S. uwaga „taryfa zero” jest dostepna nawet przy przedluzeniu umowy z siecia plus bez telefonu ale warunek max 1 mc przed koncem terminu umowy pierwotnej, tyb rezygnacji pisemej

 4. Adam 24 marca 2019 w 20:50 - Odpowiedz

  Czy telefony oferowane w tej promocji maja sim-locka?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.