Jesteś tutaj:-, Newsy, Plus, Sprzęt, Telefony-OnePlus 3: oficjalne rendery

OnePlus 3: oficjalne rendery

Nadszedł czas na coroczne odświeżenie „pogromcy flagowców” od OnePlus. Jak zwykle jego najbardziej przekonującą cechą będzie znakomity stosunek ceny do jakości. Dzięki rzekomej pomyłce pewnego portalu o grach wideo wiemy już oficjalnie, jak wyglądać ma OnePlus 3.Tym razem zdecydowano się na „kanciasty” design, przypominający serię Sony Xperia. smartfon ma mieć cienką metalową ramkę i oprócz standardowych przycisków zasilania oraz głośności ma być wyposażony w dedykowany klawisz aparatu. Na renderach ujrzeć można też owalny przycisk „home”. Niestety nie zaprezentowano tyłu urządzenia.

OnePlus 3 będzie wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 820, 5,5-calowy ekran AMOLED 1080p, baterię 3500 mAh. Pamięć będzie dostępna w dwóch wariantach – 4 GB RAM-u z 64 GB pamięci wewnętrznej lub 6 GB RAM-u z 128 GB ROM. Nie wiadomo jeszcze, jakie specyfikacje będzie mieć aparat. Zastosowany system to najprawdopodobniej OxygenOS 3.0, najnowsza wersja własnej wersji Androida od OnePlus.

Wygląda na to, że podobnie jak w poprzedniej wersji sprzedaż najpierw będzie dostępna tylko dla użytkowników z zaproszeniem, a po pewnym czasie urządzenie dostępne będzie w normalnym obiegu.

Źródło: gizmochina.com

paulinaAutor |2016-05-16T22:09:35+02:0016 maja 2016 22:09|Kategorie: Android, Newsy, Plus, Sprzęt, Telefony|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.