Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Taryfy, Taryfy komórkowe, Telewizja-Plus – zmiany w programie smartDOM

Plus – zmiany w programie smartDOM

Cyfrowy Polsat i sieć promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę” oferująca klientom szerokie portfolio usług – telewizję, Internet, telefon – w bardzo korzystnych cenach.

Do wspólnego programu Cyfrowego Polsatu i Plusa – smartDOM powraca oparta na prostym i elastycznym mechanizmie promocja – „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Podobnie jak w pierwszych dwóch edycjach oferty klienci będą mieli możliwość skompletowania atrakcyjnego zestawu trzech usług – oferującej ponad 170 kanałów, w tym 62 w jakości HD, telewizji satelitarnej, Internetu Power LTE bez limitu danych w cenie abonamentu, który zasięgiem obejmuje ponad 90% Polaków oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. Dołączenie konta w PlusBanku oraz prądu od Plusa pozwoli wygenerować jeszcze większe oszczędności. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy.

Wystarczy posiadać jedną z usług Cyfrowego Polsatu lub Plusa (telewizja, Internet, telefon) z minimalnym abonamentem w wysokości 49,90 zł lub skorzystać z oferty bez sprzętu za minimum 39,90 zł miesięcznie bądź minimum 59,90 zł w ofercie ze sprzętem, aby na drugą usługę otrzymać rabat 50%, a trzecią mieć nawet za 1 zł (rabat maksymalnie 18,99 zł).
W smartDOM można znaleźć zarówno propozycje z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami, jak i bez sprzętu. smartDOM łączy się z wieloma innymi promocjami, w tym z ofertami dla osób przenoszących numer. Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego

Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub przez Internet: www.cyfrowypolsat.pl i www.plus.pl.

źródło: Plus

KanAutor |2015-10-06T14:02:22+01:006 października 2015 14:02|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Taryfy, Taryfy komórkowe, Telewizja|Tagi: , , , |10 komentarzy

10 komentarzy

 1. Jacek 6 października 2015 w 20:04 - Odpowiedz

  Bardzo mnie to cieszy :). Abo mam już w plusie, więc teraz pora na net mobilny i drugi telefon. Co by nie mówić o plusie, to ciężko o coś konkretniejszego na rynku

 2. ktry 6 października 2015 w 20:36 - Odpowiedz

  No to pogorszyli ofertę smrkdom. Ja mam na trzecią usługę rabat dokładnie 48 zł. Czyli za pakiet Polsatu,który kosztuje 49 zł.Płacę tylko 1 zł. Mam nadzieję że do lipca wrócą do starej promocji,bo jak nie to ja wrócę do Pleya.

 3. Vicek 6 października 2015 w 20:37 - Odpowiedz

  To spory zysk dla klientów plusa mających u nich abonament, bo dobierając TV w CP dostają od października wiele kanałów w wersji HD w obniżonej cenie, a do tego jeszcze LTE za 1 pln. Udany „powrót do przeszłości”.

 4. Roland 7 października 2015 w 13:14 - Odpowiedz

  Oferta tylko dla tych którzy mają pecha być tylko w zasięgu plusa. Zamiast platformy polsatu z powodzeniem zda egzamin dekoder FTA czyli odbierający bezpłatną cyfrową telewizję satelitarną.

 5. Andrzej 7 października 2015 w 21:45 - Odpowiedz

  Mi tam bardziej pasuje rozwiązanie z 3 kartami sim w jednym abonamencie za 100 zł. Czyli Ja+ Rodzina. Do netu mobilnego jakoś nie mam jeszcze przekonania, a bez tv żyje mi się całkiem dobrze 🙂

  • Ramon 8 października 2015 w 20:34 - Odpowiedz

   Też mi się ta opcja podoba, bo w rodzinie jesteśmy we trójkę i Ja plus rodzina wydaje się jak najbardziej odpowiednim sposobem na stelefonowanie nas.

 6. daminator 7 października 2015 w 23:16 - Odpowiedz

  ktry, jakbyś trochę czytał regulaminy to byś wiedział, że nie rezygnując z tzw. Super oferty 1 w programie Smart Dom a jedynie przedłużając i nie obniżając abonamentów będziesz mógł utrzymywać rabat 48,90zł tak długo jak będziesz tylko chciał 🙂

 7. pikarz 8 października 2015 w 09:38 - Odpowiedz

  A będę miał dostęp do meczów ligi hiszpańskiej i włoskiej? Jak nie to niech sobie tą tv w dup. WSADZĄ. Reszta gównianyc.
  Programów jest na każdej platformie, więc niech Solorz zacznie kupować a ne tylko naziemną dokładać do gównianej oferty. Załatwia hiszpańską i włoską ligę to może się skuszę, a jak mie to jego oferta jest dla biedaków i tych co naziemną już mają ale chcą drugi raz płacić.

 8. Raxan 8 października 2015 w 19:23 - Odpowiedz

  Plus wrócił do swojej oferty 50% i 1 pln. To prawdopodobnie zostało sprawdzone i wówczas Plus zyskiwał. Uważam, że to dobra decyzja bo zarówno korzystna dla abonenta (jeden rachunek, niska cena) jak i operatora, który zyskuje lojalnego klienta.

 9. aaa 10 października 2015 w 17:35 - Odpowiedz

  NIEDOZWOLONE ??? praktyki PLUS – a
  Faktura dla PLUSA w wysokości 49,97 zł/m – NIE uprawnia cię do skorzystania ze zniżki ofercie SmartDOM.
  Jeżeli jesteś stałym klientem ( w abonamencie) i dokupujesz 1 lub 2 usługi.
  DLACZEGO ???
  Właściwa odpowiedź brzmi :
  Abonament 40,63 +Vat 9,34 = 49,97 zł/m. – łączna opłata za FAKTURĘ.
  Za abonament 40,63 – czyli zniżka ci nie przysługuje. Bo minimalna suma za ABONAMENT uprawniająca do zniżki wynosi 49,90 zł/m. Obojętnie co sprzedawca napisze Ci na Umowie.
  GRA SŁÓW – abonament a faktura – a BULISZ TY 🙂
  Do tej pory PLUSa uważałem za poważna firmę – MYLIŁEM SIĘ 🙁
  Możesz PLUS – owi płacić i 100zł, ale jak abonament wyniesie poniżej 49,90 – nie dostaniesz ulgi tylko RACHUNEK. (Acha – od sumy którą płacisz odejmij nie tylko VAT ale i ULGI przyznane dotychczas , np. za e-fakturę, zniżkę za terminowe opłaty itp…. ) BARDZO FAJNE

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.