Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy komórkowe-Cinkciarz.pl trafia na smartfony i tablety klientów Plusa

Cinkciarz.pl trafia na smartfony i tablety klientów Plusa

Polski serwis wymiany walut online Cinkciarz.pl oraz Polkomtel, operator sieci Plus, należący do największej polskiej grupy telekomunikacyjno-medialnej Cyfrowy Polsat, podpisały umowę o współpracy. Dzięki niej klienci będą mogli jeszcze taniej niż obecnie zamawiać waluty. To proste – wystarczy podpisać umowę abonamentową ze sprzętem z systemem Android.


Cinkciarz.pl to największy w kraju portal umożliwiający wymianę aż 24 walut. Korzystają z niego zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. – Jedyny ratunek na franka – reklamuje się firma.

Teraz korzystanie z serwisu jest jeszcze wygodniejsze, a pieniądze można wymieniać, używając choćby smartfona czy tabletu. W ramach współpracy na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, które trafią do nowych klientów Plusa, zostanie udostępniona popularna aplikacja serwisu Cinkciarz.pl.

Klienci chętnie korzystają z urządzeń mobilnych. Z mniejszym zapałem zaglądają jednak do dołączonych do opakowań ulotek. Postanowiliśmy pójść im na rękę. Oferujemy zniżki, które są już zainstalowane w aplikacji. Wystarczy złożyć zamówienie, a promocyjne stawki naliczą się same przy pierwszej transakcji. Nie trzeba robić nic więcej. Mówiąc wprost: dajemy naszym klientom jeszcze lepszy kurs waluty – zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl. I jak dodaje: – Wysokość rabatu będzie zależała od kwoty transakcji. Im więcej pieniędzy klient wymieni, tym więcej na tym zyska. Wspólna promocja Plusa i Cinkciarz.pl będzie trwała co najmniej rok.

Operator sieci Plus, oprócz klasycznych usług telekomunikacyjnych, oferuje swoim klientom coraz więcej dodatkowych usług, takich jak np. usługi bankowe, energia elektryczna czy usługi telewizyjne.

Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali coraz więcej korzyści z różnych obszarów. Możliwość wymiany walut jest jedną z nich. Dzięki tej współpracy klienci, którzy podpiszą umowę ze sprzętem w sieci Plus, będą mieli możliwość prostego i szybkiego zakupu walut, a pierwsza transakcja będzie dodatkowo premiowana specjalną zniżką – mówi Michał Kot z Departamentu Strategii sieci Plus.

Serwis Cinkciarz.pl jako pierwszy kantor w Polsce został włączony do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Znajduje się również w gronie dostawców danych oraz analiz rynkowych na platformie Bloomberga. W zestawieniu Bloomberg Rankings zajął pierwsze miejsce na świecie wg kryterium skuteczności prognozy na parze walutowej EUR/PLN w czterech kolejnych kwartałach 2013 r. Prognozy Cinkciarz.pl dla pary USD/PLN zajęły także drugie miejsce na świecie w pierwszym kwartale 2014 roku w zestawieniu Bloomberga wg kryterium skuteczności.

Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl
Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl

Komentarz Piotra Kicińskiego, wiceprezesa Cinkciarz.pl:

Cinkciarz.pl podpisał umowę z Plusem from CinkciarzTV on Vimeo.

źródło: Cinkciarz.pl

Kan

Autor |2015-03-24T08:18:02+01:0024 marca 2015 08:18|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. lenia 24 marca 2015 w 07:47 - Odpowiedz

  Ciekawie to brzmi jak chodzi o operatora komórkowego

 2. Janek 24 marca 2015 w 14:06 - Odpowiedz

  Bo Plus to już platforma totalna. To nie powinno dziwić i to jest jego wielki w tym momencie atut. A co do cinkciarza.pl, to sam nie wiem, nie korzystałem do tej pory, ale podobno to wygodne udogodnienie.

 3. Wiedzacy 24 marca 2015 w 19:03 - Odpowiedz

  Widać powrót do korzeni Solorza ;).

 4. MaciekL 25 marca 2015 w 12:23 - Odpowiedz

  Znakomita wiadomość, teraz ten kantor internetowy sprzedaje najtańsze waluty, a dla Plusowców będzie jeszcze taniej. Bardzo popieram, chwalę, cieszę się. Kolejna udana współpraca i koncepcja Plusa. Dobrze, że sięgają do nowych obszarów działalności.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile