Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Płatności, Plus, Promocje, Taryfy komórkowe-Owocne oszczędzanie z Plusem: nowa lokata Avocado (video)

Owocne oszczędzanie z Plusem: nowa lokata Avocado (video)

Jak dojrzewa majątek? Najlepiej na dobrej lokacie. Użytkownicy konta Avocado mogą od początku grudnia korzystać z wyjątkowo atrakcyjnej dwumiesięcznej lokaty, której oprocentowanie stałe w skali roku rośnie z każdym miesiącem: w pierwszym wynosi 5%, w drugim już 8%.

Lokata Avocado stworzona została specjalnie dla posiadaczy innowacyjnego konta Avocado, które powstało przy współpracy Banku Zachodniego WBK i Polkomtel. Środki na lokacie Avocado lokowane są na okres dwóch miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest podwójne: 5% w skali roku w pierwszym miesiącu i aż 8% w skali roku w drugim miesiącu. Minimalna kwota, jaką można ulokować wynosi 1.000 zł, a maksymalna 10.000 zł. Lokata Avocado nie odnawia się automatycznie na kolejny okres; po dwóch miesiącach od jej założenia można cieszyć się już zyskiem, a środki wracają na rachunek właściciela konta Avocado, z którego została założona lokata.

Założenie lokaty w przypadku nowoczesnego konta Avocado, nie wymaga zbędnych formalności. Możemy ją uruchomić na 3 sposoby:

  • za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej z konta Avocado,
  • przez bankowość mobilną (aplikację m-bankingową lub wersję przeglądarkową),
  • u doradcy przez telefon.

Więcej szczegółów i regulamin lokaty Avocado na stronie: m-avocado.pl/lokata-avocado
Avocado jest ofertą konta bankowego prowadzonego przez Bank Zachodni WBK specjalnie dla klientów indywidualnych sieci Plus. Dzięki Avocado otrzymujemy funkcjonalne konto, a dodatkowo możemy obniżyć swoje rachunki za telefon w sieci Plus.

Więcej szczegółów na m-avocado.pl

źródło: Plus

Kan



Autor |2011-12-21T13:55:36+02:0021 grudnia 2011 13:55|Kategorie: Internet, Newsy, Operatorzy, Płatności, Plus, Promocje, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Blom 21 grudnia 2011 w 22:01 - Odpowiedz

    Moim zdaniem lepiej założyć konto Wydajesz i Zarabiasz niż konto w Avocado – przynajmniej dostaniemy zwrot 1% od każdej transakcji, a tutaj tylko jakiś mizerny rabacik na telefon. Poza tym nasuwa się pytanie, kiedy Plusowi znudzi się Avocado i je porzuci ?

  2. Wicked 22 grudnia 2011 w 03:22 - Odpowiedz

    Niewypał.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.