Jesteś tutaj:-, Newsy, Plus, Rynek-Plus ma swoją wartość i gotowy na przywitanie T-Mobile

Plus ma swoją wartość i gotowy na przywitanie T-Mobile

T-Mobile zaoferuje pewnie nowe usługi i produkty, co wpłynie na sytuację konkurencyjną na rynku. Będziemy musieli przygotować odpowiedź na start polskiego oddziału T-Mobile – zapowiada w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, operatora sieci Plus

T-Mobile zaoferuje pewnie nowe usługi i produkty, co wpłynie na sytuację konkurencyjną na rynku. Mam nadzieję, że nie będzie towarzyszyła temu agresywna polityka cenowa. Będziemy musieli oczywiście przygotować odpowiedź. Jedną z nich będzie odświeżenie marki Plus poprzez fundamentalną przebudowę części naszych salonów i nową wizualizację” – powiedział Jarosław Bauc.

Plus ma swoją wartość. Z naszych badań wynika, że jest najlepiej postrzeganą marką na rynku telefonii mobilnej. Bardzo oponowałbym przeciwko pomysłowi rebrandingu. Nie sądzę, by miał on sens. Jaka marka miałaby zastąpić Plusa, skoro globalne brandy, jak Orange, T-Mobile czy Vodafone, są z tego procesu wyłączone? Myślę, że Plus zostanie” – podkreślił w odpowiedzi na pytanie, czy przejęcie Polkomtelu przez inwestora branżowego może oznaczać rebranding Plusa.

Z wypowiedzi Prezesa Polkomtelu wynika, iż wyniki Plusa będą w tym roku porównywalne z 2010 r. – Do ponad 1 mld zł zwiększymy natomiast nakłady inwestycyjne. W ubiegłym roku wydaliśmy ok. 850 mln zł – powiedział.

Pełny wywiad można przeczytać w serwisie Gazety Prawnej forsal.pl Prezes Polkomtelu: Najlepszy inwestor to taki, który najwięcej zapłaci.

Kan

Autor |2011-03-24T07:30:27+01:0024 marca 2011 07:30|Kategorie: Finanse, Newsy, Plus, Rynek|Tagi: , , |8 komentarzy

8 komentarzy

 1. mati 24 marca 2011 w 07:06 - Odpowiedz

  no pewnie że się boisz agresywnej polityki cenowej, bo mniej zostało by na dywidendy. Swoją drogą ciekawe czy długo będziesz prezesem po przejęciu plusa przez Solorza. I na koniec, nie zbyt się mają takie wypowiedzi, do tych wszystkich ulotek reklam i konsultantów, którzy nawijają makaron na uszy ludziom jak to będą mieć lepiej w plusie.

 2. akmk 24 marca 2011 w 07:40 - Odpowiedz

  A kto powiedział że to Solorz kupi Plusa,

 3. Kolec 24 marca 2011 w 11:13 - Odpowiedz

  Może się coś wreszcie w S+ zmieni, bo jego użytkowników cały czas niedoceniacie i robicie chwilowe promocyjki. Obecnie to najgorszy prepaid. Nawet Orange lepsze.

 4. Abadan Ridżi 29 marca 2011 w 10:07 - Odpowiedz

  Mimo tych wszystkich złośliwych komentarzy, zwiastujących rychły upadek i katastrofą, widzimy że Plus dobrze się trzyma 🙂

 5. żbik 1 kwietnia 2011 w 11:10 - Odpowiedz

  Plus fantastycznie się trzyma – bo ma solidną markę i dobrą ofertę 🙂 tak trzymac 🙂 😀

 6. kaka 1 kwietnia 2011 w 11:11 - Odpowiedz

  Ten telefon wogóle nie ma wi-fi!

 7. ak123 1 kwietnia 2011 w 11:17 - Odpowiedz

  Mam pytanko. Ile wytrzymuje bateria w HTC desire??

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile