Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-HD+ dla iPhone’ów w rozmowach między Orange a T-Mobile

HD+ dla iPhone’ów w rozmowach między Orange a T-Mobile

Orange ma świetną wiadomość dla użytkowników iPhone’ów. Od kilku dni właściciele modeli od 11. wzwyż cieszą się najwyższym standardem rozmów HD Voice+ w połączeniach między Orange a T-Mobile. Wszystko dzięki wdrożeniu na styku operatorów sieci kodeka EVS. Będzie można złożyć świąteczne i noworoczne życzenia w najwyższym standardzie rozmów, bez szumów i przy idealnej słyszalności.

Kodek EVS to najwyższa technologia połączeń głosowych, która daje wrażenie rozmowy na żywo. Nie usłyszmy tu żadnych szumów i zakłóceń, a jedynie naturalny i dźwięczny głos naszego rozmówcy. Jeśli chcecie sprawdzić i usłyszeć różnicę zapraszamy do wpisu.

Do tej pory ze standardu rozmów w jakości HD+ korzystali głównie użytkownicy smartfonów z Androidem. W przypadku telefonów z systemem iOS kodek EVS dostępny był w modelach od 11. wzwyż dla połączeń wewnątrz sieci Orange oraz między Orange a Play. Teraz do tego grona dołączyły połączeniach wychodzące i przychodzące między sieciami Orange i T-Mobile. Dzięki tym wdrożeniom prawie 60% połączeń VoLTE w sieci Orange realizujemy w standardzie HD Voice+. To czy połączenie zestawimy w jakości HD+ zależy od tego, czy sieć i urządzenie do którego dzwonimy wspierają kodek EVS.

 

Standard HD Voice+ dostępny jest dla smarfonów, które obsługują EVS i korzystają z VoLTE lub WiFi Callingu. Na stronie Orange znajdziecie listę smartfonów oficjalnie obsługujących VoLTE w sieci Orange. Dodam, że wszystkie telefony dostępne w Orange od lipca 2021 r. wspierają VoLTE.

 

Autor |2023-12-21T15:11:35+01:0021 grudnia 2023 16:00|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Fred 22 grudnia 2023 w 12:21 - Odpowiedz

    Było by dziwne gdyby nie działało w jednej sieci (Networks)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile