Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Płatności, Prepaid, Promocje, Rynek, Taryfy, Taryfy komórkowe-19 zł na osobę w parze i trio w nju mobile

19 zł na osobę w parze i trio w nju mobile

Zaczynając do dziś, można kupić numery dodatkowe w ofercie nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym. Klient może to zrobić w aplikacji nju mobile oraz na stronie internetowej. Oferta nie dotyczy oferty nju na abonament.

Klient może kupić kilka numerów w jednym zamówieniu lub w każdej chwili dokupić dowolną ilość numerów. Można także w każdej chwili zrezygnować z wybranego numeru – wtedy rabaty zostaną odpowiednio zaktualizowane. Ta elastyczna opcja jest bardzo praktyczna. Każdy numer ma swoją paczkę GB: 20 GB na start i aż do 60 GB po dwóch latach. (szczegóły)

Warto pamiętać, że w tej promocji można mieć na jednym koncie aż 5 numerów oraz 1 nju światłowód. A wisienką na torcie jest to, że klient otrzymuje dodatkowy rabat za łączenie kilku numerów. Korzystajcie, bo to fajna opcja.

 

10 zł mniej za łączenie kilku numerów

Jeśli klient ma co najmniej dwa numery nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym otrzyma zniżkę 10 zł. Obowiązuje ona na każdy numer, co oznacza że klient za każdy z nich zapłaci 19 zł na osobę. Maksymalna liczba numerów na jedno konto to 5. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest złożenie zamówienia i aktywna usługa. Co ważne zniżka nie wyklucza do skorzystania z innych rabatów.

Przypominamy, że model subskrypcyjny to bardzo wygodna forma korzystania z usług mobilnych, nie ma papierowych umów, faktur, a płatności można dokonać online, BLIK lub podpiąć kartę.

Autor |2023-09-06T09:12:41+02:006 września 2023 11:00|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Płatności, Prepaid, Promocje, Rynek, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.