Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe-10 GB na 10 dni – więcej internetu na kartę

10 GB na 10 dni – więcej internetu na kartę

Orange rusza z nową promocją w ramach akcji „Prezent na kartę w Mój Orange„. Tym razem proponujemy „Elastyczny Pakiet Internetowy 10 GB na 10 dni”.

Dla klientów oferty Orange na kartę, operator ma kolejny cykliczny upominek. Wystarczy zalogować się do Mój Orange i wejść do zakładki Pakiety i Usługi. Tam można zgarnąć 10 GB. Promocja potrwa do 30 września. W tym czasie warto odebrać prezent i przez 10 kolejnych dni cieszyć się z dodatkowego, bezpłatnego internetu.

Po zakończeniu usługa wyłączy się automatycznie bez dodatkowych kosztów. Gigabajty sumują się z innymi – posiadanymi w danym pakiecie. Więcej o samej opcji posiadania telefonu na kartę w sieci i licznych korzyściach – przeczytacie na stronie.

 

Przypominamy też, że jeśli mamy środę to jest jeszcze jeden powód, by zajrzeć do aplikacji Mój Orange. Czeka prezent w ramach akcji – Środy z Mój Orange. To będzie dobry dzień. Łapcie prezenty na osłodę na koniec wakacji.

 

Autor |2023-09-07T09:37:31+02:007 września 2023 10:30|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.