Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe-Nowa oferta nju mobile – trzy razy więcej GB i telewizja

Nowa oferta nju mobile – trzy razy więcej GB i telewizja

Od dziś można skorzystać z nowej oferty nju mobile. Operator zwiększył w niej liczbę GB do wykorzystania, dołożyliśmy telewizję i wprowadził opcję za 49 zł.

Usługę za 49 zł wprowadzono w odpowiedzi na rosnące potrzeby w korzystaniu z internetu. W tym abonamencie otrzymujecie nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i pakiet 80 GB, który już po roku rośnie do 160 G, a po 2 latach do 240 GB. W nju liczy się staż, więc jeśli jesteście już klientami na abonament ponad 2 lata i przeniesiecie się do oferty za 49 zł, to od razu dostaniecie 240 GB internetu miesięcznie.

W ofercie za 39 zł na start będziecie mieli teraz 50 GB, a po dwóch latach 150 GB. Z kolei za 29 zł – odpowiednio 20 GB i 60 GB.

 

Telewizja mobilna w nju

Od dziś można też skorzystać z telewizji mobilnej (pakiet podstawowy) w cenie abonamentu. Oferta będzie dostępna również w ofercie nju subskrypcja (nju komórkowy 29 zł) – włączymy ją 3 lipca.

W nju na abonament telewizja mobilna dostępna jest dla trzech ofert – 29 zł, 39 zł, 49 zł. Dotyczy tylko numerów głównych. Szczegóły dotyczące kanałów TV do obejrzenia oraz sposobu logowania się do aplikacji znajdziecie tutaj.

 

Nowa oferta z telewizją prezentuje się następująco:

nju nowa oferta edited

 

Autor |2023-07-24T12:15:58+02:0024 lipca 2023 14:00|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. SMM Panel One 18 sierpnia 2023 w 21:27 - Odpowiedz

    Unlock the true potential of your social media presence with SMM Panel One, the leading SMM Panel that empowers you to elevate your online influence like never before. From Instagram to Facebook, Twitter to YouTube, our all-in-one platform offers seamless access to a wide range of powerful social media services. Boost your followers, engage your audience, and drive real results with our intuitive and user-friendly interface. Stay ahead of the competition and make your mark in the digital landscape with SMM Panel One – your key to social media success!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.