Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Taryfy, Wydarzenia-Nju mobile ma już 10 lat i rozdaje urodzinowe gigabajty

Nju mobile ma już 10 lat i rozdaje urodzinowe gigabajty

Jak ten czas leci. Właśnie mija 10 lat od kiedy na rynku pojawiła się marka nju. Z tej okazji klienci mogą odebrać darmowe 10 GB. Nju mobile zapowiada także nowości: rozszerzenie oferty subskrypcyjnej o możliwość zakupu numerów dodatkowych.

Marka nju była pierwszą tak atrakcyjną cenowo, rewolucyjną ofertą na abonament i na kartę. W kolejnych latach oferta była rozwijana. Od 2015 roku klienci mogli dokupić numer dodatkowy za 9 zł. W tym samym roku na rynek weszła ceniona przez klientów usługa „im dłużej, tym lepiej”, która mnoży GB za staż w nju (2x więcej GB po pół roku, 2,5x więcej po roku i aż 3 razy więcej po 2 latach). Rok później pojawił się internet mobilny – dziś to od 60 do180 GB za 29 zł miesięcznie oraz opcja „nie korzystasz nie płacisz”. W 2021 roku wprowadzona została możliwość zakupu trzeciego numeru w nju mobile za 19 zł. Z kolei ubiegły rok zaowocował wieloma ofertami:

  • 5G w ofertach za 29 zł, 39 zł i numerach dodatkowych
  • nju w ofercie subskrypcyjnej (plan nju komórkowy za 29 zł)
  • internet światłowodowy od 39,99 zł/mies.

 

W 2023 r., we wrześniu nju mobile planuje rozszerzenie oferty subskrypcyjnej o możliwość zakupu numerów dodatkowych.

 

Urodzinowy prezent dla klientów nju mobile

Z nju mobile korzysta ponad 1 mln klientów. Z okazji urodzin każda z tych osób może odebrać darmowe 10 GB. Aby skorzystać z prezentu wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80955 o treści URODZINY (nju na abonament i nju na kartę). Klienci planu nju komórkowy (subskrypcja) otrzymają swoje GB automatycznie.

 

blog nju 10lat

 

Aż 92% zadowolonych klientów

W badaniu klientów, którzy kupili ofertę nju mobile – przeprowadzonym w listopadzie 2022r. na zlecenie Orange Polska przez agencję badawczą PBS – aż 92% z nich twierdzi, że jest zadowolonych z oferty nju mobile. Swoim znajomym lub rodzinie poleciłoby ją aż 90% badanych.

Nju mobile jest doceniane również za świetną obsługę klientów. Marka otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi aż 7 razy. Ostatnią w tym roku.

Najpopularniejszą ofertą nju mobile jest 19 zł na głowę w parze lub trio. W ofercie w parze za 19 zł klienci otrzymują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB do wspólnego korzystania. Pakiet 20 GB już po pół roku zwiększa się do 40 GB, po roku do 50 GB, a po 2 latach do 60 GB.

 

Autor |2023-04-25T09:14:52+02:0025 kwietnia 2023 09:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Taryfy, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.