Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Orange, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-Odkodowany Pakiet Komfortowy w Telewizji od Orange

Odkodowany Pakiet Komfortowy w Telewizji od Orange

Od dzisiaj przez 4 tygodnie do 3 października w Telewizji od Orange został bezpłatnie odkodowany Pakiet Komfortowy. Dotyczy to wszystkich klientów technologii kablowej Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard.

W Pakiecie Komfortowy każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od filmu na Fox Comedy. Na widzów będą czekać wyjątkowe komedie z lat 90. Spotkanie z bohaterami, którzy już lata temu powodowali w nas śmiech. Będzie można zobaczyć takie hity, jak: Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki, Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego, Życie biurowe, 9 miesięcy. Kolejną propozycją jest Nat Geo People, w którym już we wrześniu premierę będzie miał między innymi program Cesar Millan na ratunek. Dla miłośników wiedzy mamy na History 2 program „Starożytni kosmici”. To kultowa produkcja dla wszystkich poszukiwaczy prawdy o tym, czy nasza cywilizacja ma pozaziemskie korzenie. Czas przypomnieć sobie największe tajemnice i alternatywne opowieści o historii starożytnych budowli, zjawisk naturalnych, a nawet wynalazków z pierwszych trzech sezonów serii.

Fani sportu też znajdą coś dla siebie na kanale Extreme. W Clash at the Castle największe gwiazdy ze świata WWE przekraczają ocean po raz pierwszy od 30 lat, aby pokazać się na Principality Stadium w Cardiff. Zobaczycie losy wrestlerów podczas wszystkich dużych widowisk: Smackdown , RAW, NXT & Main Event .

 

OtwarteOkno 750x372

 

Oprócz bezpłatnie odkodowanego Pakietu Komfortowego zwiększy się także liczba kanałów w Pakiecie Optymalnym o 12. Dodane kanały to m.in. Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Filma HD, Polsat News HS, Polsat Rodzina HD i Polsat Sport Extra HD.Autor |2022-09-06T09:32:18+01:006 września 2022 10:00|Kategorie: Inne, Newsy, Operatorzy, Orange, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.