Letni niezbędnik od Orange Flex

Orange Flex po raz kolejny przygotował wakacyjne niespodzianki dla użytkowników. Na specjalną ofertę mogą też liczyć nowi klienci, którzy w tym czasie aktywują numer w aplikacji.

Przez całe lato, w każdy piątek, w zakładce „Odkryj” w aplikacji pojawi się wakacyjny rebus. Wystarczy odgadnąć hasło i wpisać je w pole „Kody promocyjne” by odebrać nagrodę. Każdy tydzień to nowa niespodzianka, która pozwoli na jeszcze lepsze przeżywanie wakacyjnych przygód.

Lato to idealny moment na dołączenie do Orange Flex. Od 5 lipca osoby przenoszące numer od innych operatorów będą mogły korzystać z Orange Flex przez 3 miesiące za 1 zł miesięcznie. Wystarczy wpisać kod SIEMAFLEX podczas aktywacji usługi, przed wyborem metody płatności. Promocja dotyczy dowolnego planu komórkowego. Oznacza to, że przez trzy miesiące można korzystać nawet z najwyższego planu z pakietem 150 GB i dostępu do sieci 5G za symboliczną złotówkę miesięcznie.

Orange Flex ma również niespodziankę dla fanów dalekich podróży. Na użytkowników czekają w Klubie Flex indywidualne kody na promocyjne pakiety danych w roamingu poza Unią Europejską. Wśród krajów m.in. Turcja, Gruzja, Izrael, czy Chiny.

Autor |2022-07-04T09:47:39+02:004 lipca 2022 09:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.