Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Zostań ambasadorem Flexa

Zostań ambasadorem Flexa

W Orange Flex wystartowaliśmy z drugą edycją programu ambasadorskiego. Szukamy kreatywnych osób, które będą promować ofertę w mediach społecznościowych. W zamian Orange daje atrakcyjne nagrody i niespodzianki.

Nie trzeba mieć setek tysięcy obserwujących, bo ambasadorem może zostać każdy, kto jest fanem Orange Flex. Szczególnie zależy nam na osobach, które mają swobodę w tworzeniu treści w internecie, są komunikatywne i pozytywnie nastawione do życia, a świat mediów społecznościowych jest dla nich naturalnym środowiskiem.

 

Dlaczego warto?

W ramach programu operator oferuje specjalne benefity – zarówno od Orange Flex, jak i partnera technicznego – Xiaomi. Chiński koncern przygotował również nagrodę specjalną w wewnętrznym konkursie dla ambasadorów.

Każdy z ambasadorów Orange Flex otrzyma w prezencie subskrypcję najwyższego planu taryfowego na 6 miesięcy. Oprócz tego, polecając aplikację, zarobi 70 zł za każde skuteczne zachęcenie do aktywacji numeru.

 

Wystarczą trzy kroki

Aby zostać ambasadorem powinniście:

  1. Wejść na stronę ambasadorzyflex.pl i wypełnić krótki formularz rekrutacyjny,
  2. Przesłać odpowiedź na pytanie „Dlaczego Flex?”. Uczestnicy mogą sami wybrać formę wykonania zadania – film, zdjęcia, nagranie, a nawet wpis na bloga, czy piosenka,
  3. Uzbroić się w cierpliwość i czekać na wiadomość od Orange Flex.

 

Rekrutacja do programu trwa do 19 czerwca 2022. Regulamin akcji dostępny jest na stronie ambasadorzyflex.pl

Autor |2022-06-03T09:51:22+02:003 czerwca 2022 09:00|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. xxx.1 6 czerwca 2022 w 09:04 - Odpowiedz

    dobra oferta sama sie broni.
    tona syfu produkowanego przez opłaconych klakierów nie zrobi dobrej oferty.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.