Nowości w aplikacji Orange Flex

Orange Flex dodaje kolejną w pełni zdalną metodę weryfikacji tożsamości w aplikacji. Umożliwia ona potwierdzenie tożsamości online za pomocą MojeID. Dodanie kolejnej metody weryfikacji to odzew na feedback użytkowników. Użytkownicy lubią takie wygodne rozwiązanie.

MojeID to bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia dokonanie wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistego potwierdzenia danych drogą elektroniczną.

Po pobraniu aplikacji Orange Flex, klient wybiera konto indywidualne lub firmowe, decyduje się na wybrany Plan komórkowy, a następnie musi potwierdzić swoją tożsamość. Dotychczas dostępna była jedna metoda weryfikacji, teraz dla wygody klientów Orange Flex rozszerzamy weryfikację o drugą opcję.

Po wyborze nowej metody weryfikacji MojeID w aplikacji Flexa, klient jest przekierowywany na stronę internetową KIR (Krajowa Izba Rozliczeniowa), gdzie z listy wybiera swój bank, loguje się i powraca do aplikacji Orange Flex z potwierdzoną tożsamością. Lista banków, które wspierają usługę MojeID obejmuje największe banki m.in.: PKO BP, Pekao S.A, ING, mBank, BNP Paribas.

 

Strefa Kart SIM w Orange Flex

Kolejną wiosenną nowością w aplikacji Flexa jest „Strefa Kart SIM”. Od teraz po wejściu na główny dashborad aplikacji, klient na dolnym pasku zobaczy nową ikonę: Karty SIM.

Zmiana nazwy z „Rodzina Flex” ma służyć szerszemu spojrzeniu na możliwość dodania dodatkowego numeru do głównego konta nie tyko dla osób z rodziny, ale również znajomych czy przyjaciół i współpracowników, czy dla dodatkowych urządzeń typu modem.

Ze „Strefy Kart SIM” użytkownik może zarządzać wszystkimi swoimi kartami SIM czy eSIM. Czyli kartami z tym samym numerem dla dodatkowego urządzenia (np. smartwatcha) oraz tymi należącymi do innych osób/ urządzeń, które klient dodaje w ramach oferty. Klient aby zobaczyć zmiany musi dokonać aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji.

 

Przechodzimy na dark mode

Orange Flex wprowadził też opcję korzystania z aplikacji w trybie dark mode. Dark mode to ciemny motyw interfejsu, czyli funkcja wielu aplikacji i stron www. Możliwość przełączenia motywu ekranu z jasnego na ciemny to dla wielu bardzo ważne rozwiązanie. Od teraz użytkownicy Orange Flex mogą samodzielnie wybierać pomiędzy jasnym a ciemnym interfejsem. Ekran z włączonym trybem ciemnym emituje o wiele mniej szkodliwego światła niebieskiego i może być ulgą dla oczu.Autor |2022-05-12T11:18:31+02:0012 maja 2022 11:18|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Orange, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Danny 14 maja 2022 w 22:46 - Odpowiedz

    jest teraz u nich promocja na 31 dni za darmo, a w mpay też starter od razu (też za darmo)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.