Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje-Orange Flex przez trzy miesiące za złotówkę co miesiąc

Orange Flex przez trzy miesiące za złotówkę co miesiąc

W Orange Flex nowi klienci mogą korzystać z oferty przez 3 miesiące za 1 zł miesięcznie. Warunkiem jest przeniesienie numeru do Orange Flex. To pierwszy prezent, jaki Flex proponuje z okazji swoich drugich urodzin, które już wkrótce.

Dla nowych użytkowników świętowanie drugich urodzin Flexa rozpoczyna się trochę wcześniej. Od teraz, osoby przenoszące numer z ofert Orange oraz od innych operatorów, mogą korzystać z Flexa przez trzy miesiące za 1zł miesięcznie.  Z promocji można skorzystać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że nowy użytkownik,  który przenosi numer, wpisze kod FLEX3 przed wyborem metody płatności w aplikacji Orange Flex.

Oferta promocyjna dotyczy dowolnego Planu. Orange Flex, czyli sieć w aplikacji to elastyczna oferta z nielimitowanymi połączeniami, wiadomościami SMS i MMS w kraju i w roamingu w UE oraz paczką internetu do wyboru (15 GB, 30 GB, 50 GB, 100 GB). Plany zaczynają się od 25 zł miesięcznie.

 

Jak przenieść numer do Orange Flex?

Wszystkich formalności dokonuje się zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy pobrać aplikację Orange Flex ze sklepu Google Play lub App Store i założyć konto Flex. Obecny klient Orange na abonament, numer może przenieść najwcześniej 180 dni przed końcem umowy. Jeżeli osoba korzysta z usług innego operatora, numer może przenieść na 120 dni przed końcem umowy. Jeżeli nie jesteś pewny, kiedy kończy się Twoje umowa, możesz wybrać opcję przenieś numer „Jak najszybciej”. Wszystkimi formalnościami zajmą się konsultanci Orange Flex. Najważniejsze, by numer, który będzie przenoszony był zarejestrowany na poprawne dane.

Nową kartę SIM dostarczy kurier za 0 zł, można także odebrać ją w salonie Orange. Dobrą opcją jest także wirtualna karta eSIM a wtedy aktywowanie numeru potrwa tylko w kilka minut.

Promocja jest ważna zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.Autor |2021-04-28T11:45:59+02:0028 kwietnia 2021 11:45|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje|Tagi: , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Piotr 17 maja 2021 w 08:51 - Odpowiedz

  Polecam Orange Flex. Przy rejestracji wpisz kod PIOTRZ6F8 a dostaniesz od Orange 30zl

 2. Szymon 5 czerwca 2021 w 13:08 - Odpowiedz

  Łapcie kod na 30 zł przy zakładaniu konta w Orange Flex: SZYMONE24N Pozdrawiam:)

 3. Kacper 2 lipca 2021 w 00:02 - Odpowiedz

  Zapraszam Cię do Oragne flex 🍊

  Mój świeży, aktualny kod – KACPEREM9H

  Rejestrując konto i wpisując mój kod otrzymacie 30 zł, które później możecie wypłacić na swoje konto bankowe, ewentualnie opłacać z niego rachunki w Orange Flex. Przeniosłem całą rodzinę do flex. Płacę o wiele mniej, a mam więcej GB, również za granicą oraz lepszy zasięg!

 4. Andy 4 lipca 2021 w 14:14 - Odpowiedz

  Kod do Orange Flex na 30zł: IWONA655Q

 5. Andy 4 lipca 2021 w 14:14 - Odpowiedz

  Kod do Orange Flex na 30zł: ANDRZEJQF7Y

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.