Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Płatności, Promocje, Rynek, Xiaomi-Oferta tygodnia – tańsze urządzenia

Oferta tygodnia – tańsze urządzenia

W aktualnej Ofercie Tygodnia ciekawe przeceny. I niezła gratka, dla kogoś kto planował kupić Xiaomi 10 5G 8/128 GB. Teraz ten smartfon można kupić nawet 1032 zł taniej. Dla kogo ta super cena? Dla nowych i obecnych klientów korzystających z Planów Mobilnych 55 oraz Love Standard, Love Extra lub Love Premium.

Xiaomi Mi 10 5G zapewni dostęp do najnowszych osiągnieć technologii mobilnej. Obsługuje sieć 5G, w tym dostępną już #hello5G w Orange. Bezprzewodowo łączy się z innymi urządzeniami z wykorzystaniem nowych standardów Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.1. Dzięki czemu gwaratantuje szybką i bezproblemową łączność. To smartfon gotowy na wyzwania przyszłości.

 

Снимок экрана 2020 09 11 в 15.05.45

 

Mini wieża w niższej cenie

Denon Mini Stereo System z CD jest w tym tygodniu tańszy o 192 zł. Miniwieża pozwala słuchać muzyki w jakości Hi-Fi. Zarówno z płyt CD, stacji radiowych, jak również muzycznych serwisów streamingowych, dzięki łączności przez Bluetooth ze smartfonem, tabletem, czy komputerem. Wieżę można zakupić w 20 ratach po 49,95 zł.

 

Więcej na dedykowanej stronie

Oferta ważna do 16 września

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile